Oteklé nohy – prokletí cestování a letních veder - a jak to změnit

Určitě to znáte – horký den, odlétáme na vysněnou dovolenou. Probuzení, sbalení všech kufrů, rodiny, obvykle hluboko v noci, protože letadlo letí brzy ráno, cesta na letiště, parkování, spěch k přepážce, odbavení, letenky, pasová kontrola, osobní kontrola a rychle k nástupnímu gateu.

Uff, vše za námi a už jen počkat na letadlo a užít si let. A nohy už začínají otékat. A to nás čeká ještě tříhodinový let a pak cesta do hotelu… Co s tím? Co dělat, když se nohy nevejdou do bot, začínají být fakt těžké a bolí? A to nejen při cestě na dovolenou, ale i při každodenních cestách do práce, dlouhém stání apod. A co teprve, když si obujete boty na podpatcích…

DSC00515

Letos jsme pro Vás mohli otestovat novinku v našem sortimentu od laSaponaria: Leggera – uvolňující a osvěžující krém na unavené nohy (samozřejmě vegan a netestovaný).

Krém jsem aplikovala ještě předtím, než jsme vyrazili na letiště. Vzhledem k tomu, že lahvička má 150 ml, nemůže být v příručním zavazadle, musí být v kufru. Příště si trochu krému uberu do menší nádobky a vezmu si ho i s sebou do letadla.

Krém velmi příjemně nohy ochladí mentolem a byliny listnatec a pupečník pomohou s odvedením tekutiny z nohou zpět do těla. Nejvíce je patrný chladivý, až mrazivý :) vliv mentolu, ale i ostatní složky pomohou překonat dobu cesty v relativní pohodě – samozřejmě v rámci dispozic každého z nás.

V každodenních situacích Leggera funguje dobře preventivně, i jako úleva po dlouhém horkém dnu. Ať už cestujete za zážitky nebo povinnostmi, Leggera zažene nebo alespoň zmírní pocit těžkých nohou. Svými účinnými látkami také ochraňuje cévy, což je důležité hlavně z dlouhodobého hlediska tvorby křečových žil.

Leggera je prostě Váš nový pomocník pro pohodové léto.

DSC00023

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.