Vánoční tipy od GAEA!

 

Vánoce jsou opět tady a nastává čas dárků, radosti a hojnosti. Budeme rádi, když si některý z dárků vyberete v našem e-shopu, ale než tak uděláte, zkuste zvážit podporu místních útulků, dar organizacím zabývajících se ochranou přírody, záchranou zvířat a naší planety.

Určitě můžete pomoci se záchranou cenné přírody v rámci projektu Místo pro přírodu. Můžete zachránit kus pralesa s Prales dětem. Můžete pomoci čistit oceán s Oceán dětem. A určitě najdete další možnosti, jak můžete udělat radost nejen Vašim blízkým, ale i zvířatům. 

Pokud chcete tyto dárky doplnit ještě něčím hmotným, tak v nabídce našeho e-shopu najdete dárky s čistým svědomím (vegan, cruelty free a šetrné k lidem i přírodě) pro všechny členy Vaší rodiny.

 

Pro ni:

Mamince určitě uděláte radost touto Alba Botanica detoxikační maskou se sopečným jílem, která nabídne její tváři skvělý detoxikační zážitek a po použití bude účinky extrémně silné havajské přírody cítit ještě řadu dní.

Doplnit můžete o skvělé, rozmazlující mýdlo od laSaponaria s růží a bambuckým máslem.

Chybu určitě neuděláte ani dekorativní kosmetikou Beauty without cruelty. Pokud si nejste jistý, tak absolutně na jistotu půjdete s odlakovačem - plně rostlinný, pečující, netoxický, který si poradí se všemi laky, kromě gelových slupovacích. Pokud si troufnete, tak můžete zvolit i některý z laků na nehty, jejichž sortiment jsme značně rozšířili - z 80 % rostlinné, pro všechny, kteří se starají o zdraví svých partnerek.

AL00931_Hawaiian_Detox_Facial_SheetMask_2x  Kind+Caring+Nails+-+Removersapone-rosa-e-burro-di-karite

 

Také jsme připravili tři nové superbalíčky kosmetiky s HCS certifikátem:

levandule 1 600   čoko v 1 600   řasa 1 600

 

Pro něj:

Tatínkovi můžete darovat naše nové holítko Preserve Shave 5, které má skvělou ergonomii, 5 břitů a je vyrobené z recyklovaných kelímků od jogurtu. A navíc samozřejmě netestováno na zvířatech! Doplnit můžete o jednu z mála veganských pěn na holení Sunrise od laSaponaria.

Přidat můžete šampon Ole Hyvä Tužebník pro podporu růstu vlasů.

Shave-5-group-shot mousse da barba mesiangervo_shampoo_pieni_2016-6-21 ole hyvä-089

I pro něj jsme nachystali jeden superbalíček s HCS kosmetikou:

cedr 1 600

 

Pro oba:

Tím nejlepším dárkem pro oba jsou masážní svíčky Stuwa.. Skvělá povzbuzující, citrusová vůně Senses nebo sladká, mazlivá vůně Vanilka, obě zaručí skvělé večery ve dvou!

vegan masážní svíčka

 

Pro děti:

Hračky u nás nenajdete :( . Každopádně dětem můžete koupit např. multivitamínové bonbóny od Higher Nature – sladké a přitom s nezbytnými vitamíny určitě potěší.

Ty nejmenší potěší bublinky a mydlinky od Faith in nature v nových vůních Heřmánek nebo levandule . Zábava, uklidnění, příjemný pocit před spánkem. Skvělá kombinace!