Do odvolání doručujeme na Slovensko pouze Kurýrem a Poštou.:

Až do odvolání doručujeme objednávky na Slovensko pouze Kurýrem a Poštou. Není možné si zaslat objednávku na výdejny místa Zasilkovny. Děkujeme za pochopení.

Objednejte ještě za 1 500 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

Malý velký zázrak - Havajská detoxikační maska se sopečným jílem

14. 10. 2017
Malý velký zázrak - Havajská detoxikační maska se sopečným jílem

Jako zaměstnaná matka malé holčičky dobře vím, že jediné, co by mojí pleti opravdu pomohlo, je asi 50 hodin spánku. V kuse :) Přesto jsem našla něco, co dokáže výrazně zlepšit stav a odstranit únavu z pleti. Jak ji dostat z hlavy Vám bohužel neporadím.

Havajská detoxikační maska se sopečným jílem mile překvapila už formou aplikace. Žádné patlání „bahna“ na obličej a složité umývání. Maska je textilie napuštěná účinnými látkami. Stačí přiložit, nechat působit, pak jednoduše sundat a zbytky séra vetřít do kůže. Hotovo.

Sopečný jíl vytáhne toxiny z kůže. Kyseliny z tropického ovoce dokončí práci rozpuštěním mrtvých buněk tak, že kůže vypadá svěží, zářící a obnovená, píše výrobce. Na vlastní kůži jsem si ozkoušela, že to není jen reklamní text. Pleť je výrazně čistší, vypnutější, krásně hladká a jemná na dotek. A vypadá fakt jako bych se konečně pořádně vyspala :), možná i mladší. Víc než týden po použití efekt pořád trvá. Parádaaaaa.

Jediná drobná nevýhoda je to, že textilie má vystřižené otvory na oči, ústa a speciální prostřih na nos. Nosní část na můj ne úplně drobný nos nestačila, naopak na bradě mi látka přebývala. Příště vezmu nůžky a přebytečnou textilií doplním nepokrytá místa na nose. Vyřešeno.

Vyzkoušejte přírodní pleťovou masku napuštěnou sopečným jílem, aloe, extraktem z pomeranče, ananasu, papáji, kokosu, jahod, malin a mnoha dalších elixírů pro pleť taky a dejte nám vědět, jestli se i u vás stal malý zázrak.

Hanka z GAEA

O autorech

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...