Objednejte ještě za 1 500 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

Man Box - sada parfémů pro muže, 5 x 10 ml

Výběr 5 nejlepších pánských vůní značky Eden Perfumes pro muže!
Dostupnost: nedostupné
900 Kč1 029 Kč-13 %změnit na EUR
Produkt byl vyřazen z nabídky
Kód produktu: 26990

V tomto výběru naleznete 5 nejlepších pánských vůní, které značka Eden Perfumes nabízí. Naleznete zde partnera pro každou příležitost - do kanceláře, do baru, na ples, stejně tak na dovolenou. Zde jsou:

1) No. 168

Toto je absolutní Bestseller v nabídce Eden Perfumes. Lidé, kteří vyzkouší v podstatě celou nabídku, nakonec skončí u této kompozice. Mužům se líbí, jejich drahé polovičky okouzlí, je to jak kouzlo.

Vůně začíná sladce ovocně a čerstvě mořsky, nakonec se změní v čerstvou dřevitou vůni, mistrovské dílo. Absolutní nezbytnost v šatníku muže.

Jedná se o alternativu k Invictus by Paco Rabanne

2) No. 141

Gurmánská vanilka s kořeněno-sladkým, prašným, mýdlovým, lehce květinovým topem. Jemná bylinno-levandulová senzace pohřbená pod sladkostí. 

Uvedená kombinace je skutečně silná - vůně, která naplní pokoj a je účinná i hodiny po nanesení. Neobvykle, nositel nepřestává cítit tuto vůni po dlouhou dobu.

Tato vůně není průkopnická, ale dokáže potěšit skoro každého. Vhodná spíše na večer než na ráno a je vhodná pro každého od 18 do 45 let, vhodná pro lidi, kteří preferují teplé, dřevité, kořeněné vody po holení.

Tato vůně je alternativou k Million Dollar Man by Paco Rabanne.

141

3) No. 158 Hermeez

Hluboce maskulinní zdokonalení v lahvi. Je to kouřová, pepřová a citrónová vůně, která otevírá silnou kombinací vousatky a trpkého pomeranče. Pepřový, dřevitý dozvuk je jednoduše úžasný a budete ho chtít neustále cítit. Tento parfém vydrží celý den a je ideální pro chvíle, kdy chcete udělat dojem. Je vhodný pro alternativní muže, úspěšné obchodníky a pro každého se skutečným stylem.

4) No. 255 Aventis

Výzva, maskulinita, optimismus, tah dopředu! Ultimativní zážitek moderního muže, který buduje svou vlastní legendu a vlastní, úspěšný styl. Tato vůně vás povznese k dalším výzvám!

Přírodní, netestovaná, vegan alternativa k Aventus by Creed

5) No. 101 Fierceness

Toto je vůně pro všechny, kteří chtěli hrát na pozici quarterbacka v americkém fotbalu. Je to sportovní, vibrující vůně, je silná a vydrží dlouhou dobu. Je velmi vhodná pro kluky, kteří jsou do módy a užívají si aktivní, sportovní životní styl. Vůně otevírá nádechem citrusu a mechu, nádech mechu prolíná celou vůní a je následně doplněn vůní jedle v základu. Je to mladistvá, maskulinní a vůdčí.

Přírodní, netestovaná, vegan alternativa k Fierce by Abercrombie & Fitch

Obsah: 5 x 10 ml

Složení: Alcohol Denat**, Parfum, Aqua, Citral*, Eugenol*, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol*, Cinamal*, Limonene*.

  * Přírodní esenciální oleje;  ** Alkohol z cukrové třtiny a cukrové řepy

Parfémy od veganské rodiny z Brightonu, přírodní, cruelty free.  

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Místo pro přírodu

Logo Místo pro přírodu

Důležitou součástí naší činnosti je vrácení něčeho zpět naší přírodě. Rozhodli jsme se pro podporu projektu "Místo pro přírodu", který je pod záštitou Českého svazu ochránců přírody.

Cílem kampaně je:
- vykupovat ohrožené cenné přírodní lokality, kterým hrozí akutní nebezpečí (vykácení lesa, odvodnění mokřadu, rozorání květnatých luk).
- vykupovat pozemky, které jsou vhodné pro návrat přírody (obnovení vodních toků, výsadby biocenter a biokoridorů).
- zajistit těmto pozemkům vhodnou péči.
- propagovat myšlenku pozemkových spolků v rámci široké veřejnosti.

Od roku 2003 bylo díky tomuto projektu zachráněno 33 lokalit a vykoupeno celkem 150 hektaru pozemků.

Bližší podrobnosti naleznete na stránkách projektu: http://www.mistoproprirodu.cz/

Každý měsíc na účet projektu převedeme 1 % z celkových obratů, které uskutečníte v našem e-shopu. To znamená, že z každé stokoruny, kterou u nás zaplatíte, pošleme 1 korunu na záchranu dalšího pozemku.

Pokud byste chtěli, tak přispět samozřejmě můžete i individuálně, podrobnosti naleznete na výše uvedené internetové adrese.

Ze všech projektů, které jsme zkoumali, nám tento dával ten největší smysl. Proto jsme si ho vybrali a budeme ho podporovat. Považujeme tuto činnost za extrémně důležitou jak pro nás, tak pro naše děti.

V současné chvíli jsme díky Vám přispěli na záchranu lokalit v naší republice částkou: 124 310 Kč

Malou ochutnávku můžete nalézt na našem blogu, kde jsme popsali naši návštěvu jedné ze zachráněných lokalit: https://www.gaea.cz/blog/jak-s-nami-pomahate---maly-tip-na-vylet-za-ruzovymi-orchidejemi/ .

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

Možnosti platby

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Zásilkovna. Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány ThePay

Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Man Box - sada parfémů pro muže, 5 x 10 ml

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...