Končíme: Během příštích měsíců ukončí GAEA svou činnost.  Prodejna bude uzavřena na konci února, e-shop po vyprodání zbylých zásob. Omlouváme se za komplikace a děkujeme vám za dlouhodobou přízeň.
Objednejte ještě za 1 500 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

GRN

Značka, která patří do stejného rodinného podniku jako benecos. Tato značka je velmi mladá, pod rukami majitelů Silke a Stephana Beckerových ji vytvořil tým specialistů ze Sulzbachu a vyrábí ji odborníci z Milána. Značka vyniká extrémně vychytaným složením, které dosahuje velmi příznivých hodnot v hodnocení bezpečnosti. 


Řada pure elements je vytvořena pro velmi citlivou pokožku. Základ je v mořské soli, která je podpořena borůvkami a zelenou algae. 

Řada essential elements se vyznačuje intenzivní hydratací pro všechny typy pokožky a vlasů. Základem je konopí, které je doplněno okurkou a jablkem.

Řada rich elements je určena pro zralou a náročnou pokožku. Základem je olivový olej, který je doplněn o hroznové víno a granátové jablko tak, aby se plně projevil anti-aging efekt této řady.

Řada gentlemens organic je určena pro muže. Základem je konopí a chmel. Jejich kombinace uklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá udržet pokožku zdravou a vitální.

Řada dental elements je určena pro zdravou dutinu ústní. Díky použití termální vody obsahuje řadu účinných přírodních látek a pokrývá různé typy zubů.

Aplikované filtry:
Váš výběr momentálně neobsahuje žádné produkty.

Co dál?

  • Filtrovali jste? Zadaným podmínkám nevyhovuje žádný produkt.
  • Zapomněli jste přesný název produktu? Tak si zobrazte celou kategorii pomocí menu vlevo.
  • Má to fungovat a nefunguje? Zkontrolujte si, že jste správně zadali URL adresu.
  • Ztratili jste se? Vraťte se na hlavní stránku a omrkněte novinky a slevy.
  • Potřebujete poradit? Využijte náš kontaktní formulář, rádi vám pomůžeme.

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...