Naturtreu AlgenDuo - BIO Chlorella a Spirulina komplex, 360 tablet

Novinka
Komplex BIO chlorelly a spiruliny od Naturtreu. Ve vysoké denní dávce - až 3000 mg spiruliny a 3000 mg chlorelly. Pohodlné dávkování v podobě malých tablet. 100% vegan.
Dostupnost: pracujeme na tom
Výrobce: Naturtreu
Kód produktu: 141de079

Naše strava bohužel často může obsahovat různé škodlivé látky. Například chemikálie, mikroplasty nebo i těžké kovy, které pro náš organismus při dlouhodobé konzumaci mohou představovat zátěž. 

Jedním z kroků který můžeme udělat je, že začneme brát ohled na zdroj potravin které konzumujeme. Dalším krokem může být taky užívání vhodných doplňků výživy - například řas v podobě komplexu bio chlorellyaspiruliny “AlgenDuo” od Naturtreu.

Chlorella a spirulina jsou řasy, které mají v přírodě důležitou funkci: dokážou na sebe vázat těžké kovy (např. arsen nebo rtuť) a tím přispívají k „detoxikaci“ živé vody v přírodě. Kromě toho obsahují chlorofyl - rostlinnou látku, která se od lidské krve liší iba jedním atomem.

Klíčové vlastnosti komplexu AlgenDuo - BIO Chlorella a Spirulina:

  • Chlorella a Spirulina jsou často prodávány samostatně. Naturtreu je spojil do jednoho vysoce koncentrovaného komplexu.
  • Řasy pocházejí z kontrolovaných oblastí, s prokazatelnou BIO certifikací.
  • Každá denní dávka vám poskytne až 3000 mg spiruliny a 3000 mg chlorelly.
  • Běžně dostupné výrobky obsahují obvykle kolem 1800 mg nebo maximálně 2400 mg účinné látky na jeden druh řas.
  • Komplex neobsahuje žádná nežádoucí aditiva. Je vhodný i pro vegany a vegetariány.

AlgenDuo od Naturtreu je vhodný pro každého, kdo se zajímá o zdravou stravu a celkový detox organismu. 

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v denní dávce (12 tablet)

RVH*

BIO Spirulina

3000 mg

N/A** 

BIO Chlorella

3000 mg

N/A** 

*RHP - referenční hodnota příjmu

** N/A - není určeno

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1274/2003 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám dovoluje informovat vás jen o účincích schválených evropskou legislativou. Další informace o působení látek obsažených v daném produktu si můžete vyhledat ve volně dostupných zdrojích na internetu nebo v odborné literatuře.

Složení 

BIO Spirulina, BIO Chlorella, obsahuje siřičitany.

Dávkování 

Užívejte 4 tablety 3x denně během dne po jídle s dostatečným množstvím vody. Nekombinujte s horkými nápoji.

Upozornění 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy, kojící ženy a děti. Při užívání v kombinaci s léky nebo předchozími onemocněními se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Po použití prosím obal zrecyklujte.

V případě zájmu vám doporučujeme prohlédnout si i další výrobky z kategorie Spirulina s Chlorellou jakož i další výrobky od značky Naturtreu

Doplňující informace 

Značka:Naturtreu
Zařazení:doplněk stravy
Forma:tablety
Obsah balení:360 tablet - 180 g
Vhodné pro:dospělé, vegany i vegetariány
Nevhodné pro:děti, těhotné a kojící ženy
Použití:na detox organismu, těžké kovy
Neobsahuje:GMO, laktózu, pšenici, lepek, sóju, cukr, kvasnice, umělá barviva, ořechy, žádné živočišné složky (jako např. mléko, vejce, ryby, korýši, atd.)
Certifikáty:-
Materiál balení:skleněná láhev
Originální název:

ALGENDUO Bio-Spirulina & Bio-Chlorella

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Naturtreu AlgenDuo - BIO Chlorella a Spirulina komplex, 360 tablet

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...