Dárek: Při objednávce nad 1200 Kč / 45 € si můžete zvolit textilní roušku zdarma.
Objednejte ještě za 2 000 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

ProFuel PLANTEIN DUO čokoláda, 1000 g

74 % bílkoviny, kompletní aminokyselinové spektrum, příjemná chuť doplňujících se složek - rýže a žlutý hrách

Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: Proteiny
Výrobce: ProFuel
Kód produktu: 4508
ProFuel PLANTEIN DUO čokoláda, 1000 g

Velmi kvalitní kombinace rýžového a hrachového proteinu se skvělou chutí  a velmi dobrou biologickou dostupností. Kombinace rýžové a hrachové složky zajišťují vysoký podíl bílkovin, a také kompletní aminokyselinové spektrum. PLANTEIN DUO kombinuje výhody těchto dvou zdrojů bílkovin do prášku s perfektní konzistencí, příjemné sladké a příjemné chuti. Má jemnou, krémovou konzistenci.

PLANTEIN DUO nabízí přirozeně vysoký podíl vlákniny 6,7 %, který podporuje pocit nasycení a pomáhá při trávení. S jedním gramem uhlohydrátů je také vhodný pro lowcarb diety.

Právě pro lidi, kteří přecházejí na rostlinný protein z živočišného, je tato kombinace lepší, než čistě jednosložkový protein. A také se ideálně hodí k pečení. 

Rýžový protein má vyšší podíl aminokyselin na bázi síry - methionin a cystein, má ale menší obsah aminokyseliny lysin. Hrachový protein má naopak hodně lysinu a argininu, má na druhé straně méně methioninu a cysteinu. Dohromady tak tvoří perfektní kombinaci, kdy se jednotlivé silné stránky a nedostatky perfektně vyvažují jako jing a jang.

Kombinace rýže a hrachu se vyznačuje ještě dalšími výhodami. Oproti jiným rostlinným zdrojů bílkovin neobsahují alergeny, antinutrienty a fytoestrogeny. Vyšší podíl vlákniny způsobuje, že se přijmutý protein déle vstřebává a jeho bezproblematická snášenlivost pro lidi s citlivým zažíváním z něho dělá ideální doplněk stravy úplně pro všechny.


PLANTEIN DUO Highlights - to jsou důvody, proč je náš veganský protein tak výjimečný:
 • Vysoký obsah proteinu: 74+ g proteinu na 100 g
 • vysoký obsah ​​​​​​19,2 g BCAA ve 100 g
 • Prvotřídní chuť
 • Krémová, lehká konzistence
 • kompletní aminokyselinové spektrum
 • Velmi dobře tolerován
 • Bez alergenů - žádná sója, žádná pšenice
 • Bez umělých barviv nebo plniv
 • Bez sóji a laktózy
 • 100% vegan a Made in Germany
 Výživová hodnota:  ve 100 g: v porci (30 g):
 Energetická hodnota  1634 kJ / 386 kcal 490 kJ / 116 kcal
 Tuk 6,6 g 1,9 g
   - z toho nasycené mastné kyseliny 2,2 g 0,66 g
  Uhlohydráty 3,5 g 1,0 g
   - z toho cukr 0,25 g 0,07 g
 Vláknina 6,7 g 2,0 g
 Bílkoviny 74,9 g 22,4 g
 Sůl 0,67 g 0,20 g
 BCAA 19,2 g 5,76 g

Složení: rýžový protein 68,6 %, isolát ze žlutého hrachu 20 %, silně redukovaný kakaový prášek, aroma, silně redukovaný kakaový prášek, Sodík-karboxymetylcelulóza, sladidlo sukralóza a acesulfam K.

 Aminokyselinový profil na 100 g obsah:
 Leucin 8,5 g
 Valin 6,6 g
 Isoleucin 4,1 g
 Lysin 4,7 g
 Threonin 2,7 g
 Fenylalanin 5,5 g
 Methionin 2,7 g
 Tryptofan 1,7 g
 Histidin 2,2 g
 Prolin 4,0 g
 Tyrosin 3,3 g
 Arginin 8,5 g
 Glycin 4,5 g
 Cystein 4,1 g
 Kyselina glutamová 18,2 g
 Kyselina asparagová 9,3 g
 Serin 4,0 g
 Alanin 5,4 g

Označení: Proteinový instantní prášek na bázi rýžového proteinu a hrachového izolátu pro přípravu aromatického nápoje. Se sladidly. Příchuť čokoláda

Doplněk stravy, vyrobeno v Německu.

Hmotnost: 1000 g - 33 porcí

Výrobce: mewell GmbH, Heiligenbreite 22, 88662 Überlingen

Návod na přípravu:

30 g prášku (2 odměrky) dejte společně s 300 ml tekutiny (voda, mléko, ovesné mléko, mandlové mléko,...) do shakeru a dostatečně protřepejte asi 10 sekund. A rázem vykouzlíte krémově chutný shake. Samozřejmě můžete přidávat do vašeho müsli, kaše,.... pro chutné zvýšení obsahu bílkovin. Nebo co třeba čerstvé smoothie s extra porcí bílkovin? Tenhle kouzelný prášek lze použít na mnoho způsobů. Je vhodný i na pečení - jako přísada do muffinů, lívanců nebo buchet. Můžete ho přidávat i do domácích energetických tyčinek a kuliček s datlemi a mandlemi. Je to jen o vaší fantazii.

Doporučené užití: Ráno / v poledne / večer / po tréninku

Od roku 2013 si firma dala za cíl jako první na trh přivádět doplňky stravy produkované eticky a udržitelně. Proto je standard této firmy jasný - pouze kvalitní, v Německu produkované, veganské doplňky stravy a produkty pro sport. V současnosti je tento trend k dispozici už úplně všem - ať už profi sportovcům, amatérům nebo i úplným nesportovcům. A z toho profitují zvířata a příroda! Nyní nabízí tato 100 % veganská firma své produkty i vám. S téměř deseti lety zkušeností s veganskými doplňky stravy, proteiny, BCAA, EAA,.... je pro vás tím pravým partnerem pro zdravý rozvoj.

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Místo pro přírodu

Logo Místo pro přírodu

Důležitou součástí naší činnosti je vrácení něčeho zpět naší přírodě. Rozhodli jsme se pro podporu projektu "Místo pro přírodu", který je pod záštitou Českého svazu ochránců přírody.

Cílem kampaně je:
- vykupovat ohrožené cenné přírodní lokality, kterým hrozí akutní nebezpečí (vykácení lesa, odvodnění mokřadu, rozorání květnatých luk).
- vykupovat pozemky, které jsou vhodné pro návrat přírody (obnovení vodních toků, výsadby biocenter a biokoridorů).
- zajistit těmto pozemkům vhodnou péči.
- propagovat myšlenku pozemkových spolků v rámci široké veřejnosti.

Od roku 2003 bylo díky tomuto projektu zachráněno 33 lokalit a vykoupeno celkem 150 hektaru pozemků.

Bližší podrobnosti naleznete na stránkách projektu: http://www.mistoproprirodu.cz/

Každý měsíc na účet projektu převedeme 1 % z celkových obratů, které uskutečníte v našem e-shopu. To znamená, že z každé stokoruny, kterou u nás zaplatíte, pošleme 1 korunu na záchranu dalšího pozemku.

Pokud byste chtěli, tak přispět samozřejmě můžete i individuálně, podrobnosti naleznete na výše uvedené internetové adrese.

Ze všech projektů, které jsme zkoumali, nám tento dával ten největší smysl. Proto jsme si ho vybrali a budeme ho podporovat. Považujeme tuto činnost za extrémně důležitou jak pro nás, tak pro naše děti.

V současné chvíli jsme díky Vám přispěli na záchranu lokalit v naší republice částkou: 124 310 Kč

Malou ochutnávku můžete nalézt na našem blogu, kde jsme popsali naši návštěvu jedné ze zachráněných lokalit: https://www.gaea.cz/blog/jak-s-nami-pomahate---maly-tip-na-vylet-za-ruzovymi-orchidejemi/ .

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

Možnosti platby

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Zásilkovna. Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány ThePay

Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu ProFuel PLANTEIN DUO čokoláda, 1000 g

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...