Objednejte ještě za 1 500 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

PRODEJNA!!!

20. 9. 2018
PRODEJNA!!!

Rok 2018 je pro nás zatím velmi náročný, ale zároveň i plný nových zkušeností. Fungující e-shop jsme přesunuli k novému poskytovateli. Důvodů bylo několik, těmi nejvýraznějšími pro Vás byl vzhled e-shopu, možnost platit platební kartou nebo viditelnost dat minimální trvanlivosti u doplňků stravy. 

A druhou obrovskou změnou bylo stěhování. Náš e-shop za krátkou dobu své existence již přerostl náš byt, stejně tak dcera si už pomalu zaslouží svůj pokoj a mít ho plný krabic není pro dítě nejlepší. A velká shoda náhod tomu chtěla, abychom natrefili na malý obchůdek, který nám poskytl své útočiště.

A po několika měsících příprav je to tady. Konečně otevíráme! Od 21. 9. 2018 nás můžete navštívit v prostorách na Krymské 166/43, kousek od zastávky tramvaje "Ruská". 

Věříme, že se nám podařilo vytvořit relativně útulný koutek veganského světa. Budeme rádi, když si k nám přijdete vyzkoušet kosmetiku, ošahat reduce waste produkty, případně se poradit ohledně doplňků stravy. A také připravujeme zero waste koutek, kam doufáme, že brzy, umístíme barely s drogerií a možná i kosmetikou. 

Zatím budeme fungovat v mírně omezeném provozu, protože nám selhává IT napojení obchodu a e-shopu, ale věříme, že vše časem vyřešíme ke spokojenosti všech. 

Držte nám pěsti, ať všechno dopadne dobře, ať projdeme všemi kontrolami a ať spolu začneme další etapu naší existence.

P.S.: v obchodě byla za první republiky asi nějaká chladírna, takže tam budeme mít vždycky trochu zimu, tak nás prosím omluvte, ještě nevíme, jak to bude v zimě, ale ze skladu sálá zima už teď. Ale zato v létě se k nám můžete chodit ochladit ;) 

O autorech

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...