Pure Beginnings (BWC)

Pure Beginnings funguje od roku 2006, kdy začala své produkty vyvíjet spolu s maminkami, porodními asistentkami a dulami. Značka se stala známou hlavně díky informacím, které si maminky předávaly mezi sebou. Tím, že poskytuje vysoce kvalitní a efektivní organické kosmetické výrobky, které se starají o citlivou pokožku a nejsou škodlivé pro životní prostředí, Vám dodává klid od samého začátku.

Pure Beginnings se specializuje na kombinování jedinečných a výkonných složek z domorodých afrických rostlin jako je Baobab, Marula a Rooibos. Spolu s tradičními botanickými složkami poskytuje ty nejlepší produkty dostupné na trhu.

V Pure Beginnings jsou si vědomi pokroků ve studiu lidského mikrobiomu a roli mikrobů, které hrají významnou roli ve zdravém fungování pokožky. Pure Beginnings se zavázala poskytovat produkty, které neporušují prospěšné mikroby na pokožce a podporují tyto mikroby společně s prebiotickými složkami.

Téměř všechny jejich produkty jsou vegan (v naší nabídce najdete jen vegan produkty) a netestované na zvířatech (certifikované BWC SA - Beauty without cruelty South Africa). Nesou také certifikát Ecocert. Pure Beginnings je členem PhytoTrade Africa - fair trade organizace v Jižní Africe, která chrání původní rostliny. 

 
168
9991168999
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.