Sada pro koupelnu a WC - koncentráty: Univerzální čistič, 500 ml + Odvápňovač, 450 g

Neohodnoceno
 
Vegan Society Efekt lupa
 

Netestované, vegan a ekologické čisticí prostředky Uni Sapon jsou takové domácí úklidové "puzzle" - z několika základních produktů si doma připravíte a namícháte čističe téměř na cokoli. V této sadě získáte za zvýhodněnou cenu vše potřebné pro čištění koupelny a WC. 

 

Dostupnost Skladem (3 ks)
590 Kč    
Výrobce UNI SAPON
Kategorie Koupelna a WC
 

Sami se rozhodněte, jak silný čistič potřebujete a snadno namíchejte ekologický přípravek.

Prostředek na úklid koupelny a WC si snadno vyrobíte smícháním 3 – 4 čajových lžiček Odvápňovače s  2 – 4 ml Univerzálního čističe - vše rozpustíte v 500 ml vody - např v Rozprašovací lahvi. 

Všechny domácí čističe UNI SAPON jsou nejen vegan, ale i na přírodní bázi a odbouratelné. Produkty UNI SAPON mají certifikát ECOCERT, jsou doporučovány nákupním pomocníkem rakouské rady pro životní prostředí, stejně tak Greenpeace. Firma je doporučována organizací animal.fair za svůj přístup k testování na zvířatech.

UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ - Balení - 0,5 litru.

Ultra koncentrát - vystačí až na 250 lahví čisticího roztoku. Ekologický čisticí koncentrát, zejména vhodný pro všechny hladké, lesklé povrchy - čistič oken, skel, zrcadel, čistič laminátu a dlaždic, čistič interiéru auta. V kombinaci s Odvápňovačem si připravíte čistič koupelny a WC.

Dávkování: Koncentrát! Zřeďte vodou! Podle stupně znečištění 2 - 4 ml na 500 ml vody (do rozprašovače), pro šetrné čištění.

Jednoduchý dávkovací systém: 1 dávka pumpičkou = 2 ml.

Složení: 5 - 15% aniontové tensidy (= povrchově aktivní látky) (na bázi alkoholu z rostlinných tuků), < 5 % neionogenní tensidy (cukerný tensid), ethanol, pomerančový olej (obsahuje limonen), levandulový olej.

ODVÁPŇOVAČ - Balení: 450 gramů

Vysoce koncentrovaná a efektivní směs různých ovocných kyselin v potravinové kvalitě, pro netoxické odstranění vodního kamene z elektrospotřebičů, stejně jako účinné čištění sanitárních zařízení. Kombinujte s Univerzálním čističem UNI SAPON a připravte si ekologický čistič koupelny a WC.

Dávkování: čistič WC/koupelen, odvápňovací sprej do kuchyně: 3 – 4 čajové lžičky rozpustit v 500 ml vody (doporučujeme přidat 2 – 4 ml Univerzálního čistič Uni Sapon). Pro odvápnění kávovarů, praček, napařovacích žehliček apod.: 6 – 7 čajových lžiček na litr vody, rozpustit a čistit jako obvykle.

Důležité: Není vhodný pro čištění materiálů citlivých na kyselinu, v případě pochybností udělejte test na malé ploše. Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI víme, že je dobré dát POZOR NA TĚSNĚNÍ V KOUPELNĚ A DODRŽET DÁVKOVÁNÍ.

Složení: kyselina citrónová, kyselina vinná, kyselina mléčná (čistě rostlinná).

ROZPRAŠOVACÍ LAHEV pro snadnou aplikaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.