Objednejte ještě za 1 500 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

Spirulina - superpotravina, bohatý zdroj vitamínů a železa 1000mg, 90 tablet

Spirulina je známá jako přírodní "Multi-vitamin" a zároveň živinami přeplněná superpotravina. Mimo jiné pomáhá snižovat příznaky alergické rýmy, jako je ucpaný nos, hleny, kýchání a svědění nosu.


          

Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: Doplňky stravy
Výrobce: Organika
Kód produktu: 87

Benefity:
- Pomáhá zmírnit příznaky alergické rýmy.

- Zdroj železa pro lepší zdraví krve.
- Poskytuje bílkoviny, které pomáhají opravit svalovou tkáň a vytvářet protilátky.
- Posiluje imunitní funkci.
- Bohatý zdroj základních vitamínů, minerálů a aminokyselin.

K dispozici v praktické tabletě pro ty, kteří se chtějí vyhnout užívání prášku.

Spirulina je jedlá jednobuněčná forma modrozelených řas, která na světě roste již více než 3,5 miliardy let. Už po staletí se používala jako doplněk stravy po celém světě a během aztécké civilizace se tradičně začlenila do mexických menu.


Považuje se za kompletní potravinu. Spirulina se pěstuje v alkalické vodě v krytých sladkovodních bazénech. Díky tomu je ji snadné pěstovat a sklízet, považuje se za mimořádně udržitelný zdroj potravy.

Spirulina má jeden z nejvyšších obsahů rostlinných bílkovin na porci na světě a velmi vysokou koncentrací biologicky dostupného železa. Je také zdrojem všech nezbytných aminokyselin.

Spirulina je známá také tím, že pomáhá snižovat příznaky alergické rýmy. Obsahuje beta-karoten, který pomáhá udržovat zdravé očí a noční vidění. Jí to silný detoxikant díky vysokému obsahu chlorofylu a také je plná vitamínů, minerálů a enzymů.

Jelikož je tak bohatá na železo a bílkoviny, pomáhá při výrobě červených krvinek a při opravách svalů v těle. Vysoký obsah bílkovin může také pomoci stabilizovat hladinu cukru v krvi, pokud se užívá mezi jídly. Protože je plná esenciálních mastných kyselin, spirulina může pomoci i při regulaci hladin cholesterolu.

Přirodovědní lékaři doporučují Spirulinu na různé stavy, včetně rekonvalescence, hypoglykémie, vysokého cholesterolu, chemické nebo kovové toxicity, rakoviny, podvýživy a malabsorpce.

Spirulina společnosti Organika je důsledně zkoumána pro nejvyšší čistotu a kvalitu, aby splňovala naše standardy. Je pěstována v regionu Mongolska. Tato oblast má jedno z nejčistších ovzduší na světě. Místo je jedinečné tím, že je bezpečné před pesticidy, používá ochrannou fólii na zastavení vstupu bakterií a nečistot do bazénů a neobsahhuje těžké kovy. Produkt se extrahuje z hlubokých vodních nádrží téměř 400 metrů pod zemí. To zajišťuje, že extrahované řasy jsou nekontaminované, než jiné zdroje, které jsou známé tím, že obsahují těžké kovy. Výrobek se vyrábí s certifikáty: ISO, HACCP, Kosher, Organic a CMP facility. Naše testování se provádí tak, abychom nejen splnili, ale překročily normy Health Canada. Naše testování toxinů řas zahrnuje mikrocystinů, BMAA, benzopyren, pesticidy a aflatoxiny.

ÚČINNÁ LÁTKA - JEDNA TABLETA OBSAHUJE: Spirulina platensis (celá) 1000mg
POMOCNÉ LÁTKY: Kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelosy, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, hydroxypropylcelulóza.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ - (ÚSTNÍ) POUZE DOSPĚLÍ: 1 tabletu třikrát denně se sklenicí vody.

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte autoimunitní poruchy nebo fenylketonurií, poraďte se s lékařem. Pokud symptomy přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se se zdravotním odborníkem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte na chladném a suchém místě - nejlépe ne v koupelně nebo chladničce. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, barviva, kvasnice, umělá sladidla, pšenici, sóju, lepek nebo kukuřici.

BALENÍ OBSAHUJE: 90 tablet Spirulina 1000mg

VÝROBCE: ORGANIKA, Health Products Inc. Richmond, BC, Canada V745E5 www.organika.com

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Místo pro přírodu

Logo Místo pro přírodu

Důležitou součástí naší činnosti je vrácení něčeho zpět naší přírodě. Rozhodli jsme se pro podporu projektu "Místo pro přírodu", který je pod záštitou Českého svazu ochránců přírody.

Cílem kampaně je:
- vykupovat ohrožené cenné přírodní lokality, kterým hrozí akutní nebezpečí (vykácení lesa, odvodnění mokřadu, rozorání květnatých luk).
- vykupovat pozemky, které jsou vhodné pro návrat přírody (obnovení vodních toků, výsadby biocenter a biokoridorů).
- zajistit těmto pozemkům vhodnou péči.
- propagovat myšlenku pozemkových spolků v rámci široké veřejnosti.

Od roku 2003 bylo díky tomuto projektu zachráněno 33 lokalit a vykoupeno celkem 150 hektaru pozemků.

Bližší podrobnosti naleznete na stránkách projektu: http://www.mistoproprirodu.cz/

Každý měsíc na účet projektu převedeme 1 % z celkových obratů, které uskutečníte v našem e-shopu. To znamená, že z každé stokoruny, kterou u nás zaplatíte, pošleme 1 korunu na záchranu dalšího pozemku.

Pokud byste chtěli, tak přispět samozřejmě můžete i individuálně, podrobnosti naleznete na výše uvedené internetové adrese.

Ze všech projektů, které jsme zkoumali, nám tento dával ten největší smysl. Proto jsme si ho vybrali a budeme ho podporovat. Považujeme tuto činnost za extrémně důležitou jak pro nás, tak pro naše děti.

V současné chvíli jsme díky Vám přispěli na záchranu lokalit v naší republice částkou: 124 310 Kč

Malou ochutnávku můžete nalézt na našem blogu, kde jsme popsali naši návštěvu jedné ze zachráněných lokalit: https://www.gaea.cz/blog/jak-s-nami-pomahate---maly-tip-na-vylet-za-ruzovymi-orchidejemi/ .

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

Možnosti platby

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Zásilkovna. Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány ThePay

Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Spirulina - superpotravina, bohatý zdroj vitamínů a železa 1000mg, 90 tablet

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...