Tierra Verde Čistič na sklo s BIO citronelovou a pomerančovou silicí, 750 ml

Tierra Verde přírodní čistič na skleněné povrchy. Nezanechává šmouhy, odstraní zaschlé kapky vody, otisky prstů, mastnotu, prach. Rychleschnoucí přípravek.
Dostupnost: nedostupné
Produkt byl vyřazen z nabídky
Kód produktu: 153cz029

Tierra Verde čistič skleněných povrchů je ekologický přípravek s 99% přírodním složením. Pokud se o svou domácnost chcete starat udržitelněji a bez chemických přípravků, pak si tento čistič opravdu zamilujete.

Čistič skel od značky Tierra Verde je spolehlivým pomocníkem, kterého oceníte v boji proti nečistotám usazeným na skleněných površích (například zrcadlo, sklokeramická varná deska, skleněná výplň skříně, skleněné stolky, okna). Poradí si dokonce s nerezovými povrchy. Přípravek účinně odstraňuje vodu, otisky prstů, mastnotu, prach i zaschlé kapky. Vaše skleněné povrchy budou bez šmouh a krásně lesklé.

Čistič skleněných povrchů disponuje jednoduchým složením založeným na přírodní rostlinné bázi. Až 99% složek pochází čistě z přírodních zdrojů. Základ přípravku tvoří 4 složky: rostlinný alkohol, BIO silice z citronely a pomeranče, přírodní tenzid, kyselina citronová.

Rostlinný alkohol odstraňuje mastnotu z povrchu, podporuje rychlejší schnutí a nezanechává po sobě šmouhy. Kyselina citronová disponuje lešticí schopností a stará se o odstranění vodního kamene. Přírodní tenzidy zase ničí zaschlé nečistoty a prach.

Tierra Verde čisticí prostředek na skleněné povrchy je zcela bez obsahu přidané syntetické parfemace. Obsahuje svěží vůni získanou z přírodní silice pomeranče a citronely v BIO kvalitě.

V přípravku do značky Tierra Verde rozhodně nenajdete žádnou živočišnou složku a výrobek rovněž nebyl testován na zvířatech.

Čistič skelněných povrchů získal mezinárodně uznávaný certifikát Eco Garantie, který svědčí o poctivosti výrobku. Dokazuje také, že přípravek splnil všechny podmínky pro ideální ekologický čisticí prostředek.

Nutno ještě poznamenat, že prostředek je zcela bez obsahu fosfonátů, ropných derivátů, barviv, optických rozjasňovačů a enzymů. 

Užitečné vlastnosti produktu

  • ekologický
  • neobsahuje přidanou parfemaci
  • s jednoduchým přírodním složením
  • držitel certifikátu Eco Garantie
  • šetrný i účinný současně
  • vhodný pro vegany

Použití

Čisticí prostředek na sklo aplikujte na znečištěný či předem umytý povrch. Poté očistěte/doleštěte hadříkem. Je doporučeno použít froté utěrku také od značky Tierra Verde, která je vyrobena z bambusu a biobavlny.

Upozornění: Výrobek nedoporučujeme aplikovat na materiály či povrchy, které by se mohly poškodit použitím organických rozpouštědel nebo kyselin. Nejste si zcela jisti materiálem, na kterých chcete přípravek použít? Pak aplikujte menší množství čističe na méně viditelnou malou plochu.

Složení produktu

Líh denat., < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kyselina citrónová, pomerančová a citronelová silice v bio kvalitě (Citrus sinensis, Cymbopogon winterianus), limonene, geraniol.

Suroviny použité ve výrobku byly vybrány s co nejnižší zátěží na životní prostřední. Bez testování na zvířatech.

Balení obsahuje

  • 750 ml čističe skel s BIO silicemi ve spreji

Upozornění 

S obsahem <5 % neiontové povrchově aktivní látky, geraniolu, limonenu. POZOR: Kapalina i páry jsou hořlavé. Udržujte mimo teplo, jiskry, horké povrchy, otevřený oheň a jiné zdroje zapálení. Nekuřte. Důkladně si po manipulaci s přípravkem umyjte ruce a zasažené části těla. Udržujte na chladném místě. Skryjte před dosahem dětí. Pokud dojde k požáru, použijte na uhašení práškový hasicí přístroj/oxid uhličitý/písek. Prosíme o recyklování obalu po použití a důkladném vyprázdnění.


 

Pokud vás Čistič na skleněné povrchy zaujal, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Drogerie. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Tierra Verde.


Všeobecné informace

Výrobce:Tierra Verde
Zařazení produktu:Drogerie
Balení obsahuje:750 ml čističe skel
Určeno pro:vegany
Certifikáty:Eco Garantie
Složení balení:recyklovatelný plast
Původní název produktu:Čistič skel s BIO pomerančovou a citronelovou silicí (rozprašovač 750 ml)
Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Tierra Verde Čistič na sklo s BIO citronelovou a pomerančovou silicí, 750 ml

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...