Uni Sapon

Firma s více než 30letou tradicí pocházející z Rakouska. Striktně se snaží prosazovat omezování až zamezení produkce odpadů.

Firma se zaměřuje na domácí čističe na přírodní bázi, plně odbouratelné. Firma je doporučována organizací animal.fair za svůj přístup k testování na zvířatech. Kromě balzámu na kůži a dřevo má všechny své produkty veganské.

Produkty UNI SAPON mají certifikát ECOCERT, jsou doporučovány nákupním pomocníkem rakouské rady pro životní prostředí, stejně tak Greenpeace.

Firma nabízí v podstatě 4 základní čističe, které samostatně nebo v kombinaci nabízí řešení pro skoro celou domácnost. Na základě osobních zkušeností Vám je můžeme vřele doporučit.

Přístup, který firma volí, můžeme demonstrovat např. na přípravku na praní oblečení. Koncentrát 500 ml může stačit až na 50 praček pro malé znečištění s cenou cca. 7,20 Kč za pračku. Např. běžný v ČR dostupný prací gel - 2 litry stačí na 40 praček podobného znečištění.

Přístup, kdy platíte za koncentrát, nikoliv za přidanou vodu, což šetří obaly, transportní náklady, balení, místo,..., stejně tak jako přístup k opakovanému použití obalů v doplňovacích stanicích, je nám velice blízký, a toto vše si zajistilo místo v naší nabídce.

V případě Uni SAPON platí naprosto stoprocentně heslo "síla přírody". Koncentráty, ačkoliv čistě přírodní, jsou velmi, velmi silné, což jsme zažili i na vlastní kůži, kdy nám univerzální čistič uvolnil těsnění na špuntech v umyvadle a vaně. Proto doporučujeme vyzkoušet vždy každý přípravek na malé ploše, než ho začnete používat a také doporučujeme držet se doporučeného dávkování. I tak jsou čistící účinky produktů velmi pozitivní a plně srovnatelné s prostředky chemickými.

Další informace o ekologické zodpovědnosti firmy Uni Sapon naleznete v následujícím videu, které je v angličtině nebo němčině:

Anglická verze:  https://www.youtube.com/watch?v=0krz4RBnXuA

Německá verze: https://www.youtube.com/watch?v=dUIkoo3OErM 

 
80
590180590
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.