Do dopravy zdarma na výdejní místo Zásilkovny chybí objednat za 1 500 Kč.

Doprava

Dodání zboží

Zboží, které si u nás objednáte a je skladem, Vám zpravidla odešleme tentýž nebo následující den, nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky, pokud platíte na dobírku, nebo nejpozději do dvou pracovních dnů od obdržení Vaší platby.

Doprava zboží

Zdarma lze zásilku vyzvednout osobně v Praze Petrovicích (viz. kontakt), většinou po 19:00 hodině. Zastávka MHD "Sídliště Petrovice".

Dále pak v Praze na Krymské 166/43 (viz. kontakt), kde máme prodejnu, v době otevíracích hodin, většinou ale mezi 09:00-16:00. Zastávka MHD "Ruská".

Osobní odběr je možný i v Momo Veg Café  (Trojická 8, Praha 2), kam zásilky dopravujeme nepravidelně dle množství, cca 2x v týdnu. Dáme Vám vědět, až bude připravena k vyzvednutí. Cena je zde 10 Kč, je to cena balného. Od hodnoty nákupu 1500 Kč je vyzvednutí v Momo zdarma. Za ušetřené peníze za dopravu si můžete dát třeba dortík ;) .Upozorňujeme, že Momo Veg Café má vždy v pondělí zavřeno. Na aktuální otevírací dobu se podívejte na internetovou stránku kavárny.

Na všech výše uvedených místech NELZE zaplatit balíček na dobírku, vždy je nutné zaplatit předem na účet nebo kartou.

Dále využíváme službu Zásilkovna:

V rámci České republiky platí zvýhodněné poštovné od 500 Kč nebo poštovné zdarma při objednávce od 1500 Kč (doprava na výdejní místo Zásilkovny).

Doprava zdarma je kalkulována jako výsledná doprava po započtení všech slev, tedy nepočítá se z částky před slevou.

Možnosti platby

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Ceník

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

Firemní zákazníci

V rámci tohoto e-shopu se můžete přihlásit jako velkoobchodní odběratelé. Pro bližší informace nás kontaktujte na adrese: info@gaea.cz .

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...