Dárek: Při objednávce nad 1200 Kč / 45 € si můžete zvolit textilní roušku zdarma.
Objednejte ještě za 2 000 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

Doprava

Dodání zboží

Zboží, které si u nás objednáte a je skladem, Vám zpravidla odešleme tentýž nebo následující den, nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky, pokud platíte na dobírku, nebo nejpozději do dvou pracovních dnů od obdržení Vaší platby.

V současné době začínáme pozorovat prodlužování termínů doručení díky přeplněným depům a dopravcům. Prosíme vás o shovívavost a trpělivost, současná situace zahlcuje všechny transportní kanály. Pokud dojde k prodloužení dodání o den, dva, prosíme vás o prominutí, pokud by se vaše zásilka někde zasekla, dejte nám prosím vědět, abychom to řešili. Problémy se budou nejspíše dále zhoršovat, nenechávejte prosím objednávky na poslední chvíli před vánoci.

Doprava kurýrem domů se díky naprosto zahlceným kapacitám dopravců může změnit na dopravu do nejbližší nezahlcené výdejny Zásilkovny. V tom okamžiku nás prosím informujte, vrátíme vám rozdíl v cenách. Omlouváme se za tuto situaci, bohužel nás zaskočila a nemůžeme ji ovlivnit. Situace s dodávkou Českou/Slovenskou poštou by měla zůstávat stejná jako doposud, bohužel Česká pošta má zahlcené depa a situace je obecně na hraně možností.

Děkujeme za pochopení.

Doprava zboží

Zásilkovna:

Doprava zdarma je kalkulována jako výsledná doprava po započtení všech slev, tedy nepočítá se z částky před slevou.

Upozorňujeme, že v termínech 1.11.2020 - 24.12.2020 platí na výdejnách Zásilkovny zkrácená úložní doba 5 kalendářních dní.

Možnosti platby

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Ceník

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

Firemní zákazníci

V rámci tohoto e-shopu se můžete přihlásit jako velkoobchodní odběratelé. Pro bližší informace nás kontaktujte na adrese: info@gaea.cz .

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...