Vize

Pečujete o své zdraví, o své děti, o své tělo, o svou krásu, o svůj domov? A záleží vám na štěstí všech zvířat? Pokud ano, my v GAEA vám v tom pomůžeme!  Bez utrpení zvířat, bez škodlivých chemikálií, se snížením dopadů na naši planetu, na náš společný domov. Dává Vám to smysl? Pokud ano, jsme v tom spolu!

Výrobky, které nabízíme v našem e-shopu (a doufáme, že brzy i v kamenné prodejně), jsme odzkoušeli na nás. Veganské složení je pro nás základem (a to včetně barviv v textiliích). V našem sortimentu naleznete výrobky s certifikátem Vegan society, organizace, která je pro nás nositelem definice Vegan, nebo jinak prověřené výrobky s veganským složením.

Chceme, abyste náš e-shop vyhledávali kvůli produktům vašeho každodenního, všedního života. Jsme tady, abychom Vám s těmito všedními starostmi a povinnostmi pomohli a poskytli vám tak více času na vás, vaši rodinu, vaše koníčky, záliby, výlety,... Zároveň se snažíme vyhledávat produkty cenově dostupné tak, aby Vám zůstalo více peněz na radosti života.

Nehodláme se stát vegan obchoďákem. Zaměřujeme se na ty výrobky, které jsou v domácnosti potřeba a zároveň nepředstavují kompromis mezi pojmem vegan, ekologie a funkčnost. Z pestré nabídky od různých výrobců, které jsme po Evropě a zbytku světa našli a jejichž výrobky jsou k dispozici, vybíráme pouze ty, které sami považujeme v našem životě za nejdůležitější a nepostradatelné pro běh naší domácnosti a našich těl. Doplňky stravy nabízíme ty, které jsou podle našich studií nezbytné pro správné fungování těla, zvláště v případě veganů. Nejsou to ale důležité doplňky jen pro vegany, ale pro každého člověka v dnešní společnosti, protože nedostatek těchto látek (vitamín D, K2, B12...) může způsobit řadu civilizačních chorob .

Zároveň sledujeme nejnovější informace a vědecké poznatky a snažíme se Vám nabídnout ty doplňky stravy, které Vám mohou pomoci v těžších obdobích, když Vám něco schází,... Příkladem mohou být třeba koenzym Q10, který je zodpovědný za transport energie po těle a vypadá to, že hodně lidí má velice nízký stav tohoto důležitého prvku - to může způsobovat různé slabosti, únavu, ... Dalším příkladem může být Astaxanthin, což je jeden z nejúčinnějších antioxidantů na světě a přímo působí na buňky a jejich délku života.

Našli jsme spíše menší výrobce, kteří jsou nadšenci s podobným přesvědčením jako my. Nejedná se o velké korporace, které mají "vegan" jako doplněk, ale kteří vegan brali jako základ svého podnikání a staví na něm.

Zároveň se jedná o výrobce, kteří sami chtějí aktivně omezovat odpad a jeho produkci, takže podporují koncepty "doplňovacích stanic". Co nejdříve chceme otevřít kamennou prodejnu, kde budete moci doplňovat výrobky do již jednou zakoupených obalů. Považujeme toto za jednu z hlavních pozitivních vlastností námi nabízených výrobků.

Jedním z našich hlavních cílů je pomoci rodičům vychovat zdravou, silnou veganskou generaci, která bude tím nejlepším důkazem pro masové rozšíření etického stylu života. Prostě to jde!

Naše výrobky

- vegan - zdravotně nezávadné, případně pozitivní
- přírodní suroviny s minimem chemických přídavků - omezení odpadů zpětným doplňováním nádob
- ekologicky nezávadné a lehce odbouratelné

Partnerské weby

Soucitně.cz je portál etického spotřebitelství, zdravého životního stylu, veganství a aktivismu za práva zvířat. Naleznete zde veganské recepty, mapu a seznamy vegetariánskách restaurací.

Dalším, s kým jsme navázali úzkou spolupráci, je agentura Goodwin, která nám velmi pomohla s rebrandingen značky a vytvořením marketingových materiálů. Viktoria se velmi snažila pochopit nás, naši vizi a to, čeho chceme dosáhnout a pomohla nám s vytvořením nového loga, stejně tak jako nového stylu našeho webu a propagačních materiálů. Byla to skvělá zkušenost a moc jí děkujeme. Však to určitě nebylo naposledy, kdy jsme spolupracovali!

Spolupracujeme s Českou veganskou společností, která šíří osvětu o veganském stylu života, vydává stanoviska k různým narážkám a polopravdám ohledně veganství a organizuje různé akce pro širokou společnost.

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...