Vegetology - jedinečné doplňky stravy pro podporu zdraví v různých etapách života

29. 6. 2023
Vegetology - jedinečné doplňky stravy pro podporu zdraví v různých etapách životaPříroda poskytuje vše potřebné pro naše každodenní zdraví, ale po mnoha letech výzkumu je zřejmé, že naše tělo potřebuje dodatečnou podporu, aby co nejlépe využilo zdroje, které nám nabízí okolní svět. V tomto ohledu se snaží výrobce doplňků stravy Vegetology poskytnout pomocnou ruku. Vegetology je tým vědců, který se již 25 let zaměřuje na veganskou a vegetariánskou suplementaci a usiluje o dosažení dokonalosti v tomto oboru.


Značka Vegetology

Vegetology je tým zkušených vědců, kteří se zaměřují na výrobu výživových doplňků s využitím nejkvalitnějších a nejčistších surovin a ingrediencí. Jsou průkopníky v používání rostlinných výrobních metod a vytvářejí jedinečné doplňky stravy, které poskytují klíčové živiny pro podporu zdraví v různých etapách lidského života.

Výroba výživových doplňků je pro Vegetology vášní a jejich hlavním cílem je vytvářet unikátní výživové formulace, které podporují zdraví ekologicky, eticky a udržitelným způsobem. Vegetology nepřijímá kompromisy, pokud jde o kvalitu a čistotu. Jejich doplňky stravy jsou vyráběny a distribuovány s ohledem na ekologii, etiku a udržitelnost, protože jsou odhodláni vrátit planetě to, co si z ní bereme.


„Jedinečná kombinace vitamínů a minerálů, které nám pomáhají fungovat na optimální úrovni, se jen zřídka nachází v samotném jídle, a dokonce ani tehdy nejsou vždy absorbovány v množstvích, která potřebujeme. Proto jsme se rozhodli najít udržitelné řešení.“

Chris Smith a Mark Broughton, doplňují vědce a zakladatele Vegetology.


Ekologické balení produktů

Vegetology klade důraz na udržování nízké uhlíkové stopy. Veškeré obaly jejich produktů jsou vyráběny ve Spojeném království z recyklovaného materiálu a splňují požadavky na 100% biologickou rozložitelnost, plnou recyklovatelnost nebo obojí.

Eko-plastová balení Vegetology jsou vyrobená z cukrové třtiny a jsou zcela uhlíkově neutrální. Tyto obaly jsou recyklovatelné a biologicky rozložitelné. Pokud se rozhodnete je vytřídit do tříděného odpadu, je to správný krok. Avšak i kdyby se dostaly do běžného odpadu, není to konec světa. 

Materiál ekologických plastových obalů byl speciálně navržen tak, aby se rychleji rozložil v biologicky aktivním ekosystému, jako je skládka nebo kompost. Pokud obal nerecyklujete, promění se na vodu během 10 let – což je přibližně o 440 let rychleji než běžná plastová láhev!

Biologická odbouratelnost ekologické plastové lahve byla podrobně testována v různých prostředích, což zajišťuje, že se bude chovat stejně jako běžná plastová láhev a bude přežívat mnohem déle i v domácím prostředí.

Skleněné obaly produktů Vegetology jsou vyrobeny z 100% recyklovatelného hnědého skla, které se používá k udržení stabilních tekutých výživových doplňků a poskytuje ideální podmínky, které zabraňují oxidaci. Po použití poslední dávky výživového doplňku láhev jednoduše vypláchněte a zahoďte do kontejneru určeného pro barevné sklo.


Naše tipy od Vegetology

 


Vegetology Omega-3 (Opti3), EPA a DHA + vitamín D3, 60 kapslí

Omega 3 mastné kyseliny z mikrořas pěstovaných v bezpečném laboratorním prostředí jsou doplněny rostlinným vitaminem D3. Tento produkt je vhodný pro lidi všech věkových kategorií, včetně těhotných a kojících žen, dětí a novorozenců. Je tak praktický, že ho může používat celá rodina a není potřeba mít doma více výrobků. 

Je vhodný pro vegany, vegetariány a osoby trpící alergií na ryby a mořské plody. Kapsle, která není narušená, nemá nepříjemnou "rybí pachuť". Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat 2 kapsle denně. Jedno balení při doporučeném dávkování vydrží jeden měsíc.

Více informací ->


Pregnancy Care. Pro těhotné a kojící ženy, 60 tablet

Multivitaminový přípravek v tabletách obsahuje denní dávku kyseliny listové, která vydrží na 2 měsíce. Kromě kyseliny listové obsahují tablety také dostatečné množství vitamínu B12, železa a dalších 18 živin, které jsou nezbytné pro zdravé a pohodové těhotenství. Tento produkt je vyráběn výrobcem s dlouholetými zkušenostmi a patří mezi nejprodávanější přípravky na trhu. Je cenově dostupný a nabízí vynikající poměr mezi cenou a kvalitou.

Více informací ->


Vegetology Vit D3 Vitashine ve spreji, 1000IU, 20 ml

Inovativní veganský rostlinný vitamín D3 získaný z lišejníků, který podporuje zdravé kosti, svaly a imunitní systém. Je oficiálně registrován u organizací Vegan a Vegetarian Society. Tento vitamín D3 je vhodný pro vegany, vegetariány, osoby s celiakií, diabetiky a dokonce i děti od narození. Představuje novou verzi Vitashine Vitaminu D3, který je velmi snadno aplikovatelný, což je zvláště výhodné pro děti a osoby s obtížemi s polykáním tablet. V každém balení je 150 dávek, což zajišťuje denní dávku 25 mikrogramů (1000 IU) vitamínu D3 po dobu 30 dní.

Více informací ->

 


Vegetology MultiVit - Multivitamíny a minerály pro vegany, 60 tablet

MultiVit je nový název pro předchozí produkt VegVit. Tento výživový doplněk je navržen tak, aby vaše tělo i mysl udržoval v harmonii. Obsahuje kombinaci 26 vitamínů a minerálů, která je speciálně vytvořena pro vegany. MultiVit je také obohacen antioxidanty ze "superpotravin". Ty poskytují důležité živiny, které často chybí v veganské nebo vegetariánské stravě. 

Unikátní receptura MultiVitu byla pečlivě vyvinuta a optimalizována s použitím chelátů aminokyselin a pokročilých forem minerálů, aby se dosáhlo nejlepší absorpce a biologické aktivity vitamínů a minerálů. Tento produkt je vhodný pro osoby starší 11 let.

Více informací ->


Vegetology Vitamín C 500mg a bioflavonoidy na podporu imunity, 60 kapslí

V jedné dávce tohoto výživového doplňku se nachází vysoké množství vitaminu C (500 mg) spolu s přidanými bioflavonoidy z citrusových plodů (100 mg). Tato kombinace je účinnou podporou celkové imunity těla. Zvýšený příjem vitaminu C je vhodný nejen během období chřipkových a respiračních onemocnění, ale také při větší fyzické námaze a stresu.

Praktické tobolky se snadno užívají a jsou vhodné i pro děti. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat jednu kapsli denně společně s jídlem.

Více informací ->


Vegetology Vitamin B12 pod jazyk, 100 µg 60 tablet

Tento sublingvální vitamín B12 je ideální pro vegany, protože pomáhá dodat energii, podporuje metabolismus a zároveň snižuje únavu a vyčerpání. Tableta s obsahem 100 μg vitamínu B12 se rozpouští pod jazykem a dodává B12 přímo do krevního oběhu. Je vhodný pro vegetariány a vegany. Při výrobě vitamínu B12 Vegetology využívá fermentační metodu, která zajišťuje, že výsledný vitamín má stejné výhody jako neveganské verze.

Více informací ->


Vyzkoušejte také:

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...