Melatonin 3mg, 90 tablet

Pomáhá zvyšovat celkový čas spánku u lidí, kteří trpí zkrácením spánku nebo změněným plánem spánku, např. praca na směny, jet lag (pásmová nemoc). Pomáhá zkrátit čas potřebný na usnutí u lidí se syndromem zpožděné fáze spánku. Pomáhá zmírnit denní únavu spojenou s jet legem. Pomáhá znovu nastavit cyklus "spánku-probuzení" těla.

          

Dostupnost: nedostupné
Produkt byl vyřazen z nabídky
Kategorie: Doplňky stravy
Výrobce: Organika
Kód produktu: 143ca005

Benefity:

- Pomáhá zlepšit cyklus spánku, obnovit cirkadiánní rytmus pro lepší spánek.

- Pomáhá podporovat zdravou hladinu energie tím, že pomáhá při výrobě neurotransmiterů, jako je napr. dopamin.


Melatonin se vytváří přirozeně v těle, ale jeho stav se snižuje věkem, stresem, dietními podmínkami a podobně.


Pokud jsou hladiny melatoninu nízké, vede to k nižší kvalitě spánku, což znamená, že nejenže potřebujeme více času na usnutí, ale je ovlivněna i kvalita našeho spánku. Výsledkem je celková únava, nižší hladina energie a depresivní imunitní systém.


Melatonin pomáhá spánkovému cyklu tím, že obnovuje náš cirkadiánní rytmus a snižuje čas potřebný na usnutí. Podporuje i zdravou úroveň energie tím, že zlepšuje naši celkovou kvalitu spánku, čímž ponechá naše tělo energičtější, povzbuzenější a pozorněji.

ÚČINNÁ LÁTKA - JEDNA TABLETA OBSAHUJE: Melatonin 3mg

POMOCNÉ LÁTKY: Mannitol, sorbitol, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, přírodní příchuť máty peprné, xylitol, sodná sůl kroskarmelosy, kyselina stearová, maltodextrin.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ - (rozpustit pod jazykem) IBA DOSPĚLÍ: 1 tabletu vložit pod jazyk až do rozpuštění, jednou denně před spaním.

DOBA POUŽITÍ: Pokud chcete používat více než 4 týdny, poraďte se s lékařem.

UPOZORNĚNÍ: Před užíváním se poraďte s lékařem, pokud máte hormonální poruchu, cukrovku, onemocnění jater nebo ledvin, mozkovou obrnu, záchvaty, migrénu, depresi a / nebo hypertenzi; nebo užíváte léky na krevní tlak nebo sedativní / hypnotické léky. Pokud příznaky přetrvávají nepřetržitě déle než 4 týdny (chronická nespavost), poraďte se se svým lékařem. Nepoužívejte, pokud užíváte imunosupresivní léky. Neřiďte motorová vozidla ani neobsluhujte stroje 5 hodin po užití melatoninu. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo dojčíte.Uchovávajte na chladném a suchém místě - nejlépe ne v koupelně nebo chladničce. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, barviva, droždí, pšenice, sóju nebo lepek.

BALENÍ OBSAHUJE: 90 tablet Melatoninu 3mg

VÝROBCE: ORGANIKA, Health Products Inc. Richmond, BC, Canada V745E5 www.organika.com

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Melatonin 3mg, 90 tablet

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...