ProFuel ALPHAMINOS BCAA 2:1:1 Mandarinka, 300 g

BCAA 2:1:1 formule, 10 g na porci. Vítěz srovnání BCAA 10/2019 v Německu!

Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: BCAA
Výrobce: ProFuel
Kód produktu: 147de021

ProFuel ALPHAMINOS BCAA 2:1:1 Mandarinka, 300 g

ALPHAMINOS BCAA vám poskytne neuvěřitelně chutné esenciální aminokyseliny leucin, isoleucin a valin. Aminokyseliny v našem BCAA prášku jsou v optimálním poměru 2:1:1 a neobsahují cukr, jsou bez sóji, umělých barviv a samozřejmě jsou 100% veganské. Dopřejte svému tělu BCAA a získejte ještě více ze svého tréninku - s práškem ALPHAMINOS BCAA jste dobře vybaveni. A s 10 rozmanitými a osvěžujícími příchutěmi je zaručeno, že si vybere každý!

Náš prášek ALPHAMINOS BCAA poskytuje vašemu tělu neuvěřitelných 10 000 mg BCAA aminokyselin na porci v optimálním poměru 2:1:1. Hlavním podílem ALPHAMINOS BCAA je aminokyselina leucin (5 000 mg), zatímco isoleucin a valin tvoří vždy 2 500 mg. Jako suroviny pro naše BCAA používáme pouze vysoce kvalitní aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které se získávají čistě fermentačně a jsou tedy 100% veganské.


Highlights: 

 • vysoce koncentrované - 10 g BCAA na porci
 • optimální složení 2:1:1
 • bez umělých barviv
 • skvělá chuť
 • perfektně rozpustné
 • lehké, nezatěžují 
 • 100 % vegan a vyrobeno v Německu
 • vhodné před, během i po tréninku

Obsah: 300 g (23 porcí)

 Výživová hodnota na 100 g na porci 13 g
 Energetická hodnota 1560 kJ / 376 kcal 202 kJ / 48 kcal
 Tuk 0,88 g 0,11 g
 - z toho nasycené mastné kyseliny 0,03 g <0,01 g
 Uhlohydráty 3,0 g 0,40 g
 - z toho cukr 1,0 g 0,13 g
 Vláknina 2,4 g 0,32 g
 Bílkoviny 76,9 g 10,0 g
 Sůl 0,00 g 0,00 g
 L-Leucin 38,4 g 5,0 g
 L-Isoleucin 19,2 g 2,5 g
 L-Valin 19,2 g 2,5 g
 BCAA celkem 76,8 g 10,0 g

Složení: BCAA směs 2:1:1 (Leucin, Isoleucin, Valin), Kyselina citrónová, Inulin, Aroma, Kurkuma oddenek, Sladidla (sukralóza; acesulfam K), Emulgator slunečnicový lecitin, Barvící složka: šťáva z červené řepy.

Příprava: jednu porci 13 g dejte do shakeru s 500 ml studené vody a krátce protřepejte. ALPHAMINOS BCAA je nejlepší pít po troškách během tréninku.

Označení: Doplněk stravy s rozvětvenými aminokyselinami (BCAA). Se sladidly. Příchuť Mandarinka

Doplněk stravy, vyrobeno v Německu.

Zdrojové suroviny jsou eticky vyrobeny mimo EÚ, se zárukou veganského původu.

Výrobce: mewell GmbH, Heiligenbreite 22, 88662 Überlingen

Prášek ALPHAMINOS BCAA s senzační chutí a vynikající rozpustností

Často kopírováno, ale nikdy nedosaženo: Když jsme v roce 2014 uvedli náš prášek ALPHAMINOS BCAA v prvních dvou příchutích, stanovili jsme skutečný benchmark v odvětví prášků BCAA, který od té doby zůstává nepřekonán. Naše nápoje BCAA osvěžují lehce, ovocně a příjemně sladce. V následujících letech bylo přidáno mnohem více lahodných chutí ALPHAMINOS BCAA, ale vždy jsme zůstali věrni našim zásadám. V současné době si můžete vybrat z 10 jedinečných příchutí našeho prášku BCAA. Přesvědčte se sami: Naše ALPHAMINOS BCAA jsou bez nadsázky ty nejchutnější nápoje BCAA, jaké jste kdy opili!

Náš vysoce kvalitní prášek BCAA není jedničkou pouze z hlediska chuti, ale má také vynikající rozpustnost: Jednoduše dejte do shakeru vodu, přidejte porci ALPHAMINOS BCAA a můžete si vychutnat náš lahodný nápoj BCAA.

BCAA prášek - aminokyseliny s rozvětveným řetězcem pro svaly

Zkratka BCAA pochází z angličtiny a znamená aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Tři aminokyseliny leucin, isoleucin a valin představují BCAA. Tato skupina má zvláštní postavení mezi proteinogenními aminokyselinami, protože BCAA tvoří přibližně 35% esenciálních aminokyselin ve svalech. Pro zdůraznění této důležitosti se naše nápoje BCAA nazývají ALPHAMINOS.

Ze tří aminokyselin BCAA má leucin klíčovou roli při budování svalů, protože, jednoduše řečeno, aktivuje přepínač pro budování svalů. Vědci zjistili, že již 2,5 g leucinu stačí ke stimulaci biosyntézy bílkovin - jinými slovy k vybudování nové tělesné tkáně a svalů. Náš prášek BCAA je vysoce koncentrovaný a obsahuje 5 g leucinu a 2,5 g isoleucinu a valinu na jednu porci. Aminokyseliny BCAA v ALPHAMINOS jsou proto v optimálním poměru (2:1:1), protože jsou také přítomny ve svalech.

ALPHAMINOS: 100% veganský - BCAA prášek vyrobený z kukuřice místo kachního peří

Neuvěřitelné, ale pravdivé: BCAA aminokyseliny se pro levné prášky BCAA vyrábějí z kachního peří, což je odpadní produkt masného průmyslu. Kachní peří se skládá z tzv. vláknitých proteinů (keratinů), které zase obsahují aminokyseliny BCAA. Pomocí různých kyselin a umělých rozpouštědel se kachní peří používá k výrobě levných prášků BCAA. Surovina BCAA vyrobená z kachního peří je pro nás z etických důvodů vyloučena.

Naše vynikající ALPHAMINOS jsou založeny na BCAA prášku, který se vyrábí fermentací z kukuřice, a je proto 100 % veganský. Samozřejmě se ujišťujeme, že kukuřice je certifikována GMO free. Tímto způsobem můžeme zaručit nejvyšší kvalitu a čistotu našeho ALPHAMINOS BCAA. Rozhodněte se pro náš ALPHAMINOS BCAA a podporujte udržitelný, bez zvířat a orientovaný na budoucnost.

ALPHAMINOS: BCAA prášek v prvotřídní kvalitě - vyrobený v Německu

Prémiová kvalita za přiměřenou cenu - to je to, co náš ALPHAMINOS BCAA znamená. Místo levného prášku BCAA z kachního peří jsou ALPHAMINOS založeny na prvotřídní veganské surovině BCAA z fermentované kukuřice. Pro optimalizaci rozpustnosti našeho BCAA prášku používáme vysoce kvalitní slunečnicový lecitin místo sójového lecitinu a důsledným vyhýbáním se přidávání cukru jsou všechny nápoje ALPHAMINOS BCAA bez cukru, a proto jsou ideální pro každou dietu.

Výroba ALPHAMINOS BCAA probíhá výhradně v Německu, a proto podléhá nejen přísným německým kontrolám kvality, ale také podporuje místní ekonomiku a aktivně chrání životní prostředí prostřednictvím krátkých dopravních tras. ALPHAMINOS BCAA samozřejmě neobsahuje žádné dopingové látky, a proto jej mohou používat jako doplněk stravy profesionální a soutěžící sportovci.

Od roku 2013 si firma dala za cíl jako první na trh přivádět doplňky stravy produkované eticky a udržitelně. Proto je standard této firmy jasný - pouze kvalitní, v Německu produkované, veganské doplňky stravy a produkty pro sport. V současnosti je tento trend k dispozici už úplně všem - ať už profi sportovcům, amatérům nebo i úplným nesportovcům. A z toho profitují zvířata a příroda! Nyní nabízí tato 100 % veganská firma své produkty i vám. S téměř deseti lety zkušeností s veganskými doplňky stravy, proteiny, BCAA, EAA,.... je pro vás tím pravým partnerem pro zdravý rozvoj.

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu ProFuel ALPHAMINOS BCAA 2:1:1 Mandarinka, 300 g

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...