Eat-Green Mořská tráva - přírodní houbička na tělo, malá 2 ks

Houba na tělo je přírodní a velmi kvalitní mořská houbička, která je určená k čištění pokožky na celém těle i pleti, její obsah má vysoký obsah minerálů. Má vysokou přirozenou odolnost proti bakteriím i plísním, je zcela přírodní a lze kompostovat. Její provedení je nebělené.
Dostupnost: pracujeme na tom
Výrobce: Eat Green
Kód produktu: 169sk018

Již před staletími v antickém Řecku znali úžasné vlastnosti mořské houby. Její vlastnosti jsou velmi kvalitní a to má vliv na její stále větší oblíbenost jako pomůcky v kosmetickém využití a také je čistě přírodní náhradou běžně používaných převážně plastových odličovacích tamponů na jedno použití a běžných houbiček. Je pomocnicí při nanášení make-upu i jeho odstraňování i dalších přípravků určených na kosmetiku a také na čištění pleti a těla.

V Egejském moři roste mořská houba, která se sbírá ručně. Čištěním pokožky přírodní mořskou houbou děláte pro vaši pleť maximum. Je to nejlepší způsob o její péči. Je obsažena minerály ve velkém množství, ty podporují regeneraci pleti a také pomáhají hojit drobné ranky. Přírodní mořskou houbou je možné pokožku jemně masírovat, tím zlepšit prokrvení a dosáhnout tak úžasného pocitu revitalizace. Další vlastnosti mořské houbičky jsou dezinfekční, antibakteriální a antiseptické, tudíž mají odolnost proti plísním a bakteriím.

Mořskou houbu na obličej je možné používat každý den a její životnost je až 1 rok. Až houba doslouží, je kompostovatelná.

Fotografie houbičky je ilustrační. Mořská houbička je 100% přírodní. To je důvod, proč může být tvarem i barvou odlišná od té, kterou vidíte na obrázku.

Proč používat Mořskou trávu - přírodní houbu na tělo?

 • je čistě přírodního původu
 • je hypoalergenní
 • je kompostovatelná
 • je obsažena vysokým množstvím minerálů, které jsou nápomocny k regeneraci pokožky i hojení drobných ranek
 • je tou nejlepší pomocnicí pro čištění pokožky i pleti
 • má přirozeně antibakteriální, dezinfekční a antiseptické vlastnosti
 • má životnost až 1 rok

Použití

Mořská houbička je určena k čištění pleti i pokožky celého těla.

Složení produktu

2x přírodní mořská houbička malá – typ Grass, bělená

Balení obsahuje

 • 2 ks bělené přírodní malé mořské houbičky o průměru cca 7 cm

Upozornění 

Udržujte na suchém místě a výrobek po použití kompostujte. Země původu: Řecko

Pokud vás Nebělená houbička na tělo zaujala, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Kosmetické pomůcky. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Eat-Green.


Všeobecné informace

Výrobce:Eat-Green
Zařazení produktu:Kosmetika
Balení obsahuje:2 ks bělené mořské houbičky
Určeno pro:dospělé, tělo, tvář
Certifikáty: -
Složení balení:kompostovatelná přírodní houbička
Původní název produktu:Mořská tráva – malá houbička 2ks
Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Eat-Green Mořská tráva - přírodní houbička na tělo, malá 2 ks

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...