Ekologický pečicí papír 39 cm x 15 m + dávkovač

100% kompostovatelný, zero waste pečicí papír na vaření nebo uchovávání potravin. Bez chemického ošetření, BPA a silikonů. Vhodný i do mikrovlnné trouby. Balen v ekologickém dávkovači. Dávkovač je vybaven bezpečným řezacím pravítkem, které papír přeřízne hladce a rychle. Bezpečný a ekologický.
Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: Domácnost
Výrobce: Ecodis
Kód produktu: 117fr019

Pečicí papír + dávkovač na pečicí papír

Pečicí papír je odolný vůči teplu až do 220 °C.

Ekologický pečicí papír je výborným pomocníkem i pro uskladňování potravin, protože zabraňuje jejich vysoušení. Můžete do něj zabalit sýry, uzeniny nebo třeba zeleninu. Vaše potraviny vydrží mnohem déle čerstvé.

Ekologický pečicí papír o rozměrech 39 cm x 15 m je ideální na pečení koláčů, kynutých dobrot, pizzy apod. Můžete ho použít v klasické i mikrovlnné troubě.

Díky svému inovativnímu složení je recyklovatelný a plně kompostovatelný. Patří tedy k tzv. zero waste produktům, tedy výrobkům, které nevytváří žádný nadbytečný odpad a šetří naši přírodu.

Usnadněte si život, když to jde. Dávkovač na pečicí papír vám rychle a jednoduše odřízne požadovaný kus z vašeho ekologického papíru na pečení a ušetří vám tak čas.

Dávkovač papíru je vybaven bezpečným řezacím pravítkem, díky kterému papír přeříznete rychle, hladce a zejména rovně! Už nemusíte shánět nůžky nebo při řezání papíru experimentovat s nožíkem.

Dávkovač na pečicí papír je recyklovatelný, vyrobený z mikrovlnné lepenky z tenkého, ale odolného materiálu, přičemž splňuje všechny evropské normy. Je bezpečný, šetrný a ekologický.

Dávkovač má rozměry 45 x 5 x 4,5 cm a je plně kompatibilní s ekologickým pečicím papírem o rozměrech 39 cm x 15 m.

Výhody produktu 

 • na pečení, vaření a uchovávání potravin – všestranný pomocník do domácnosti, se kterým vydrží vaše potraviny déle čerstvé;
 • 100% recyklovatelný a kompostovatelný – zero waste produkt, po jeho použití ho jednoduše zrecyklujete vhozením do kompostéru – žádný nadbytečný odpad končící na skládkách;
 • nezávadný – ekologický pečicí papír není chemicky ošetřen, neobsahuje BPA ani silikony – pečení s ním je mnohem zdravější;
 • odolný vůči teplu do 220 °C;
 • vhodný i do mikrovlnné trouby;
 • účinný – dávkovač je vybaven kvalitním řezacím pravítkem, které pečicí papír přeřízne rychle, hladce a zejména rovně;
 • ekologický – vyrobený z mikrovlnné lepenky, nezatěžuje životní prostředí, je recyklovatelný;
 • bezpečný – dávkovač na pečicí papír je vyroben v souladu s evropskými bezpečnostními normami.

Skvělý a ekologický pomocník do domácnosti, díky kterému si s pečicím papírem hravě poradíte.

POUŽITÍ: Odstřihněte požadovaný kus papíru na pečení a umístěte ho na plech nebo do pekáče. Před pečením doporučujeme jemně potřít tukem nebo olejem, a to zejména u jídel a těst, která nejsou mastná. Ekologický pečicí papír je vhodný i k uchovávání potravin, například zeleniny, uzenin či sýrů, protože zabraňuje jejich vysoušení. Vaše potraviny tak vydrží mnohem déle čerstvé. Pečicí papír je vhodný do klasické i mikrovlnné trouby.

Vložte ekologický nebo jiný pečicí papír o šířce 39 cm a dávkovač je připraven k použití. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

POUŽITÉ MATERIÁLY: ekologický pečicí papír má mikroporézní strukturu a je vytvořený ze 100% čisté papírové buničiny (celulózy); dávkovač - mikrovlnná lepenka

OBSAH BALENÍ: ekologický papír na pečení a šetrné uchovávání potravin o rozměrech 39 cm x 15 m + dávkovač na pečicí papír o rozměrech 45 x 5 x 4,5 cm

UPOZORNĚNÍ: Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před pečením doporučujeme jemně potřít tukem nebo olejem, a to zejména u jídel a těst, která nejsou mastná. Skladujte na suchém místě.

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Ekologický pečicí papír 39 cm x 15 m + dávkovač

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...