Feel Eco - Ekologický prostředek na mytí nádobí s vůní okurky, 1 l

Ekologický prostředek na nádobí a mytí v ruce příjemně voní osvěžující okurkou, je účinný a přesto šetrný. Jeho složení je na přírodní bázi povrchové aktivní látky, tudíž se hodí i na omytí ovoce i zeleniny. Biologicky se snadno odbourává.
Dostupnost: nedostupné
90 Kč92 Kč-2 %změnit na EUR
Produkt byl vyřazen z nabídky
Kategorie: Drogerie
Výrobce: Feel Eco
Kód produktu: 165cz007

Je-li pro vás důležité složení vámi zakoupených výrobků ve vaší domácnosti, používáte-li drogerii kvalitní a ekologickou, která je nejen šetrná k vašemu zdraví, ale i k životnímu prostředí, je pro vás tou správnou volbou Feel Eco český výrobek, který vám doporučujeme. Tato firma nabízí pestrou paletu drogerie, která je ekologická, obsažená účinnými složkami na přírodní bázi, pro čistý a bezpečný domov bez použití chemie. Patří k nejkvalitnějším výrobkům na trhu.

Čisticí prostředek Feel Eco na mytí nádobí je účinný a přitom velmi šetrný. Má jemnou neobtěžující vůni okurky, takže mytí nádobí je zároveň osvěžující.

Jeho složení je vyvážené, obohacuje ho glycerin se zvláčňujícími účinkypH 5,5, které je neutrální, tudíž nevysouší ani nedráždí pokožku a vašim rukám tak zajistí péči i ochranu při každém mytí nádobí.

Povrchově aktivní látky na rostlinné bázi olejů pomáhají čisticímu prostředku na nádobí odstraňovat všechny druhy nečistot i mastnotu. Prostředek Feel Eco má bezpečné složení, které je bez mála 100% obsaženo přírodními zdroji. To je důvod, proč se doporučuje ho používat i na mytí zeleniny i ovoce. Zbaví ho vosku, konzervantů, pesticidů, prachu i špíny.

Složení obsažené v přípravku na mytí nádobí v ruce Feel Eco je ekologické, a proto se v životním prostředí bez problému odbourá. Přípravek se netestuje na zvířatech a je čistě veganský. Dermatologické testy dokázaly, že je výrobek bezpečný a dobře se snáší s pokožkou. Výborně obstál i v talířových testech. Skvěle obstál i ve velmi přísných ekologických, etických i zdravotních standardech. To je důvod ocenění mezinárodními certifikáty EU Ecolabel a Vegan.

Užitečné vlastnosti produktu:

  • složení je dermatologicky testováno, nedráždí a nevysušuje pokožku
  • využití je univerzální: bezpečný a vhodný k čištění zeleniny a ovoce
  • 100% veganský a netestuje se na zvířatech
  • šetrný k životnímu prostředí a ekologický

Použití

Aby bylo mytí nádobí ekologičtější, doporučujeme na místo mytí nádobí pod tekoucí vodou napustit vodu do dřezu a přidat doporučenou dávku přípravku. Dávkujte 4 ml přípravku na 5 l vody. Při silném znečištění zvyšte dávku na 6 ml na 5 l vody.

K čištění ovoce a zeleniny: u většího ovoce a zeleniny naneste jednu až dvě kapky prostředku Feel Eco, napěňte a důkladně opláchněte. Při ošetření drobné zeleniny a ovoce, jako například hroznů nebo “cherry” rajčat, můžete vytvořit menší roztok v rozprašovači - 1 až 2 kapky prostředku zřeďte s 500 ml vody.

Případně můžete udělat tzv. koupel pro ovoce a zeleninu, při které se budete řídit dávkováním jako při mytí nádobí - 4 ml prostředku na 5 l vody.

Složení produktu

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: anionové povrchově aktivní látky (aktivní látky na bázi rostlinných olejů - zejména kokosový, řepkový a palmový, dodávají pěnivost a účinnost prostředku).

méně než 5 %: amfoterní povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů - kokosový, řepkový a částečně palmový, zajišťují jemnost k pokožce), neiontové povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů a cukrů - řepkový, kokosový a částečně palmový, zajišťují odmašťování a odstranění nečistot), parfémy (směs esenciálních olejů a vzácných syntetických látek s nedostatečným výskytem v přírodě, parfémy určují vůni produktů a povzbuzují smysly)

jiné: fenoxyetanol, benzoát sodný

Balení obsahuje

  • 1000 ml ekologického prostředku na mytí nádobí s vůní okurky

Upozornění

H319 Může způsobovat vážné podráždění očí. P102 Skryjte před dosahem malých dětí. P280 Používejte ochranu obličeje / ochranné brýle. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Oči si několik minut s opatrností vyplachujte vodou. Používáte-li kontaktní čočky a můžete je vyndat, učiňte tak. Následně pokračujte ve vyplachování očí. P337+P313 Pokud podráždění očí trvá, obraťte se na svého lékaře. Vezměte si s sebou obal od výrobku.

Datum spotřeby a výroby je uveden na obalu výrobku.

Prosíme o recyklování obalu po použití.

Pokud vás Ekologický prostředek na mytí nádobí, ovoce a zeleniny zaujal, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Mytí nádobí. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Feel Eco.

Všeobecné informace

Výrobce:Feel Eco
Zařazení produktu:Drogerie
Balení obsahuje:1000 ml ekologického prostředku na nádobí s vůní okurky
Určeno pro:
Certifikáty:EU Ecolabel, Vegan
Složení balení:recyklovatelný plast
Původní název produktu:feel eco na nádobí s vůní okurky, 1 l
Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Feel Eco - Ekologický prostředek na mytí nádobí s vůní okurky, 1 l

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...