Feel Eco Koncentrovaný přírodní WC čistič s citrusovou vůní

WC čistič je ekologický, vysoce účinný a disponuje přírodním složením s příjemnou citrusovou vůní. Postará se o důkladné vyčištění vaší toalety, aniž by byly použity agresivní chemikálie. V koncentrované formě, která šetří nejen přírodu, ale i vaší peněženku.
Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: Drogerie
Výrobce: Feel Eco
Kód produktu: 165cz013

Záleží vám na tom, jaké mají produkty, které v domácnosti používáte, složení? Chtěli byste si pořídit kvalitní ekologickou drogeriišetrnou jak k vašemu zdraví, tak k životnímu prostředí? Pak vám můžeme doporučit výrobky od české značky Feel Eco, která nabízí nepřeberné množství ekologické drogerie. Ta nabízí účinné receptury na bázi přírodních složek, které zaručí čistou a bezpečnou domácnost bez chemikálií. Produkty od značky Feel Eco se řadí mezi nejkvalitnější produkty na trhu.

Jednou z nejčastěji používaných a zároveň nejméně potřebných chemikálií v běžných WC čističích a ostatních čisticích prostředcích v domácnosti je chlor. Jeho vdechování při používání čisticího přípravku vyvolává kašel, bolesti hrdla, hlavy a podráždění sliznice. Už jen samotná výroba je vysokou zátěží pro životní prostředí.

Česká značka Feel Eco vyvinula jedinečný ekologický WC čistič, který disponuje vysoce účinným složením na přírodní bázi s kyselinou citronovou, který neobsahuje již zmíněný chlor ani jiné agresivní chemikálie. Bez nejmenších pochyb se tento přípravek vyrovná kterémukoliv běžnému čisticímu prostředku na toalety.

Přírodní WC čistič od značky Feel Eco je s obsahem účinných, povrchově aktivních látek z přírodních olejů a cukrů. Ty jsou zkombinovány s kyselinou citronovou, a tak se postarají o efektivní odstranění nečistot. Zároveň jsou šetrné jak k čištěným povrchům, tak k našemu zdraví. Disponují vynikajícími odvápňovacími schopnostmi, což znamená, že nemají slitování ani s těmi nejobtížnějšími vrstvami usazenin vodního kamene. Postarají se o účinné vyčištění nad i pod hladinou vody v toaletě a zanechají po sobě jen lehkou citronovou vůni. Přípravek můžete mimo vaší toalety použít také jako čisticí prostředek pro kočičí WC.

Vysoká koncentrovaná forma předurčuje ekologický WC čistič Feel Eco k šetření nejen našich peněz, ale i přírody.

Ekologický WC čistič od Feel Eco má takový obsah složení, který se v přírodě snadno odbourává. Prostředek je 100% veganský a nikdy nebyl testován na zvířatech. Bezpečnost a snášenlivost s naší pokožkou dokazují dermatologické testy. Splňuje přísná ekologická, zdravotní a etická kritéria a díky tomu byl oceněn mezinárodně uznávanými certifikáty Vegan a EU Ecolabel.

Proč si vybrat Koncentrovaný přírodní čistič na záchod Feel Eco s citrusovou vůní?

 • až 99% přírodní složení na bázi kyseliny citronové a povrchově aktivních látek z přírodních cukrů a olejů, které je účinné
 • zcela bez obsahu chloru a jiných agresivních, toxických chemikálií
 • disponuje skvělými odvápňovacími schopnostmi
 • efektivní čištění nad i pod hladinou vody
 • ekologický výrobek - v koncentrované formě, která šetří peníze i planetu
 • 100% veganský, bez testování na zvířatech
 • bonus - hodí se také pro čištění kočičí toalety

Použití

Láhev otevřete stisknutím a pootočením bezpečnostního uzávěru. Přípravek aplikujte rovnoměrně pod okraj vaší toalety a nechte jej přibližně 15 minut působit. Hodí se na pravidelnou údržbu WC. Balení výrobku můžete opětovně využít a naplnit jej z refill balení.

Správné dávkování přípravku šetří jak vaše peníze, tak životní prostředí.

Složení produktu

méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů a cukrů - řepkový, kokosový a částečně palmový, zajišťují odmašťování a odstranění nečistot), parfémy (směs esenciálních olejů a vzácných syntetických látek s nedostatečným výskytem v přírodě, parfémy určují vůni produktů a povzbuzují smysly), benzoát sodný (biologicky snadno odbouratelný konzervant pro zachování stability výrobku)

Balení obsahuje

Nabízíme vám hned dvě varianty balení:

 • láhev 750 ml nebo kanystr 5 l (dle aktuální nabídky e-shopu).

Upozornění

Skryjte před dosahem malých dětí. Udržujte na chladném, suchém místě a nemíchejte s ostatními produkty. Datum spotřeby a výroby je uvedeno na obalu výrobku.

Prosíme o recyklování obalu po použití.

Pokud vás Koncentrovaný přírodní WC čistič s citrusovou vůní zaujal, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Ekologický úklid. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Feel Eco.

Všeobecné informace

Výrobce:Feel Eco
Zařazení produktu:Drogerie
Balení obsahuje:750 ml nebo 5 l koncentrovaného přírodního wc čističe
Určeno pro: toalety, bidety, pisoáry
Certifikáty:Vegan
Složení balení:recyklovatelný plast
Původní název produktu:Feel Eco WC čistič
Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Feel Eco Koncentrovaný přírodní WC čistič s citrusovou vůní

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...