Feel Eco White Tekutý prací koncentrovaný prostředek na bílé prádlo

Prací prostředek na bílé prádlo je koncentrovaný a obsahuje speciální složení pro více ekologické a šetrné praní. Ušetří vám také spotřebu energie, jelikož skvěle funguje už do nízké teploty 30 °C.
Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: Drogerie
Výrobce: Feel Eco
Kód produktu: 165cz001

Chtěli byste vyzkoušet veganskou a kvalitní drogerii, která bude mít doopravdy účinnou recepturunezatěžující životní prostředí a ohleduplnou také k našemu zdraví? Pak je tu česká značka Feel Eco, pro kterou jsou tyto hodnoty na prvním místě. Tato firma nabízí široký sortiment vědomé kosmetiky a drogerie, která obsahuje ověřené složení na rostlinné bázi. Výrobky od společnosti Feel Eco nikdy nebyly testovány na zvířatech. Každý jeden výrobek plní přísné zdravotní a ekologické požadavky, a to jak výběrem surovin, složením, balením, tak i samotným využitím produktu. Jistě si mezi nimi vyberete i vy svého účinného pomocníka.

Koncentrovaný gel na bílé prádlo od české značky Feel Eco White je v tekuté formě a hodí se pro praní bílého prádla. Byl speciálně vyvinut pro efektivní fungování při praní již od nízké teploty 30 °C. Zamezí se tak plýtvání energiemi. Díky svému složení nedráždí vaši pokožku a postará se o šetrnost nejen k přírodě, ale i k čističce odpadních vod, jelikož obsahuje až 97 % látek přírodního původu. Eko prací gel můžete použít nejen na praní bílého prádla, ale i pro praní funkčního a sportovního prádla. Feel Eco prací gel však nedoporučujeme používat na praní hedvábných textilií a vlny. Budete-li prát s pracím prostředkem od značky Feel Eco ve formě koncentrátu, použijete až dvakrát nižší dávku při praní, na rozdíl od většiny klasických, konkurenčních prostředků.

Jak vlastně prát šetrnějším způsobem?

 • prádlo roztřídíme a pereme podle barvy, materiálu a míry zašpinění
 • nepoužíváme nesmyslně velké množství pracího prostředku - držíme se pokynů k dávkování
 • pereme na co nejnižší teplotu, umožňuje-li to prací prostředek
 • pereme plnou dávku pračky
 • použijeme ekologické alternativy pracích prostředků s vhodným složením -  například prací gel Feel Eco White :-)

Suroviny všech výrobků od značky Feel Eco, stejně jako suroviny vybrané pro tento produkt, pocházejí jedině z obnovitelných zdrojů. Prostředek je zcela bez obsahu optických rozjasňovačů a byly provedeny dermatologické testy. Obal od pracího gelu Feel Eco White byl vyroben ze 100% recyklovatelného (HDPE) materiálu. Mezinárodně uznávané certifikáty Vegan a EU Ecolabel potvrzují kvalitu a poctivost tohoto přípravku.

Užitečné vladtnosti produktu Feel Eco White - Tekutého eko pracího gelu na bílé prádlo:

 • výrobek je v koncentrované formě, tedy můžete prát až s dvakrát menší dávkou, na rozdíl od klasických pracích prostředků
 • zcela bez obsahu optických rozjasňovačů
 • až 97 % složení pochází z rostlin
 • jedná se o veganský výrobek, který nebyl testován na zvířatech
 • hodí se kromě praní bílého prádla na praní funkčního a sportovního prádla

Použití 

Prádlo rozdělte podle míry znečištění. Tvrdost vody si ověřte testovacím proužkem.

Měkká voda (méně než 8 dH) - dávkujte 50 ml gelu při mírném znečištění a 80 ml gelu při silném znečištění.

Středně tvrdá voda (8-16 dH) - dávkujte 60 ml gelu při mírném znečištění a 90 ml gelu při silném znečištění.

Tvrdá voda (více než 16 dH) - dávkujte 80 ml gelu při mírném znečištění a 120 ml gelu při silném znečištění.

Složení produktu

5-15 %: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky (na bázi rostlinných olejů)

méně než 5 %: enzymy, mýdlo, parfémy

ostatní - fenoxyetanol

Balení obsahuje

1,5 litru nebo 5 litrů tekutého koncentrovaného pracího prostředku na bílé prádlo (dle aktuální nabídky e-shopu).

Upozornění 

R36 Může způsobovat vážné podráždění očí. S2 Skryjte před dosahem malých dětí. S26 Dojde-li k zasažení očí či sliznice, pak ihned oplachujte/vymyjte větším množstvím vody a vyhledejte svého lékaře. S46 Pokud dojde k požití výrobku, vyhledejte neprodleně lékařskou pomoc a mějte u sebe obal od výrobku.

Prosíme o recyklování obalu po použití.

Pokud vás Tekutý prací koncentrovaný prostředek na bílé prádlo zaujal, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Tekuté prací prostředky. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Feel Eco.


Všeobecné informace

Výrobce:Feel Eco
Zařazení produktu:Drogerie
Balení obsahuje:1,5 litru nebo 5 litrů tekutého pracího prostředku na bílé prádlo Feel Eco White
Určeno pro:
Certifikáty:EU Ecolabel, Vegan
Složení balení:recyklovatelný plast
Původní název produktu:FEELECO PRACÍ GEL WHITE
Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Feel Eco White Tekutý prací koncentrovaný prostředek na bílé prádlo

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...