MANA Vanilka & Jasmín přírodní parfém

Nádherná, bohatá, sladká květinová vůně s citrusovými podtóny, která rozzáří nejen vás, ale i celý váš den!

Dostupnost: nedostupné
Produkt byl vyřazen z nabídky
Kategorie: Parfémy
Kód produktu: 102de002

MANA Vanilka & Jasmín přírodní parfém

Jasmín pro charizmu  /   Vanilka pro vnitřní klid

Nádherná, bohatá, sladká květinová vůně s citrusovými podtóny, která rozzáří nejen vás, ale i celý váš den!

Vůně čerstvé Limety a exotického Zázvoru jemně přechází do teplého tónu smyslnné turecké Damašské růže, která je vyvážena jemnými nuancemi Skořice, cenné Vanilky Absolue z Madagaskaru, s medovými facetami Ladanum Absolue - skalní růže - zatavená do jemné báze z Ambry.

Jako láskyplné objetí

tropického ostrova Hawaii, který svou veškerou lásku a pozornost věnuje jedné jediné růži. Krátce předtím, než se rozvinou lístky, růže uvolní intenzivní vůni. Teplá vanilkovo-ambrová nota daruje vnitřní klid.

Charakteristika:

zahřívající, smyslná, cenná, pečující, uklidňující, uspokojující, otevírající srdce

ALOHA

havajská životní filosofie potkávat lidi v životě s láskou, úctou a respektem. "ALO" znamená prezenci, tvář nebo přítomnost - "HA" znamená dýchání. Žiješ ALOHA, když sám sebe miluješ z celého srdce a tuto lásku předáváš na všechny další tvory.

Ručně vyroben podle vlastní receptury / přírodní / biologický / divoký

Složení: Alcohol**, Aqua, Parfum**, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Cinnamal*, Citral*, Benzyl Alcohol*, Geraniol*, Eugenol*, Farnesol*, Coumarin*, Benzyl Benzoate*

    * přírodní součásti éterických olejů     ** kontrolovaný biologický / konvenční produkce & sběr v divočině

Výrobce: Aloha Senses, Corinna Kuhnert, Bismarckallee 11, D-24105 Kiel

Dědeček Corinny se na havajských ostrovech usídlil v 70. letech a Corinna jim propadla ve svých devíti letech, kdy poprvé přistála v tomto ráji uprostřed Tichého oceánu. Od prvního okamžiku pocítila spojení s ostrovy a duchem Aloha. 

V současné době pořádá Corinna s manželem Jörnem semináře a výlety na Big Island. Ačkoliv ne rodačka, po mnoha letech na ostrovech učí návštěvníky poznat magii ostrovů, divokou přírodu a sílu rostlin. 

Pro ty, kteří nemohou tyto perly Tichého oceánu navštívit, vytvořila řadu parfémů, díky kterým si mohou kousek Aloha přinést domů. Kombinace vůní tropických květin, drahého dřeva, Kona kávy, vůní pralesa. A tak si můžeš díky této zprávě v lahvi přivést Aloha duch do každodenního života i TY!

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu MANA Vanilka & Jasmín přírodní parfém

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...