Naturetics 100% Přírodní opalovací máslo SPF 20

Unikátní opalovací máslo s ochranným faktorem SPF 20 vyrobené recyklací odpadních materiálů – s cirkulárními minerálními UV filtry. 100% přírodní složení, vhodné pro všechny typy pokožky.
Dostupnost: nedostupné
Produkt byl vyřazen z nabídky
Kód produktu: 140cz001

Šetrné k člověku i k přírodě – takové je přírodní opalovací máslo od české značky Naturetics. Pokud jste o Naturetics ještě neslyšeli, tak je nejvyšší čas to změnit! Naturetics je jediná kosmetická společnost na světě, která z použitého rostlinného oleje vyrábí moderní kosmetické ingredience a produkty. No není to skvělé? Společnost se snaží pomoci planetě cirkulací ingrediencí, tedy z již použitých materiálů vytvářet nové a nezatěžovat přírodu čerpáním dalších zdrojů a tvorbou nového odpadu.

Máslo na opalování Naturetics má 100% přírodní složení a ochranný faktor SPF 20. Vaši pokožku chrání před škodlivým UVA i UVB zářením ihned po aplikaci, je voděodolný, má jemnou konzistenci a příjemnou vůni. Díky své konzistenci se snadno roztírá a nezanechává na pokožce bílou vrstvu. Opalovací máslo Naturetics má unikátní složení, díky čemuž je naprosto bezpečné, vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou. Máslo na opalování obsahuje UV filtry z cirkulárních minerálů – cirkulární nano-oxid zinečnatý (obsah oxidu zinečnatého v nano formě je bezpečný do 25 %), cirkulární poly-3-hydroxybutyrát a hydroxyapatit, které nepronikají přes pokožku do těla a ani neznečišťují životní prostředí.

 • cirkulární nano-oxid zinečnatý (obsah oxidu zinečnatého v nano formě je bezpečný do 25 %) byl vyroben recyklací odpadních materiálů, v současnosti se jedná o nejšetrnější filtr proti UV záření, který zachytí více než 95 % UV záření (UVA i UVB);
 • cirkulární poly-3-hydroxybutyrát – přírodní polymer vytvořen z použitého rostlinného oleje, zcela rozložitelný, posiluje ochranu proti UV záření;
 • Hydroxyapatit – minerál podporující UV ochranu.

Přírodní máslo na opalování bylo vyrobeno s minimální spotřebou energie a zdrojů, obsahuje 26 % cirkulárních surovin. Neobsahuje chemické UV filtry, mikroplasty ani parabeny.

Vybrat si můžete 100ml balení opalovacího másla nebo větší 150ml balení přírodního opalovacího másla s ochranným faktorem SPF 20 české značky Naturetics.


VÝHODY PRODUKTU:

 • 100% přírodní – čistě přírodní, rozložitelné složení, šetrné k člověku i k přírodě;
 • využívá cirkulární minerály – vyrobeno recyklací odpadních materiálů, ze kterých se stávají nové, bezpečné a netoxické ingredience;
 • ochranný faktor SPF 20;
 • voděodolný;
 • snadno roztíratelný;
 • nezanechává bílé stopy;
 • příjemně voní;
 • bezpečný – opalovací máslo Naturetics neobsahuje endokrinní disruptory a ani neproniká přes pokožku, takže nemá negativní vliv na zdraví lidského organismu;
 • šetrný k pokožce a životnímu prostředí – máslo na opalování je čistě přírodního složení, není toxické pro životní prostředí a při jeho výrobě se dbá na minimalizaci environmentální stopy.

Máslo na opalování Naturetics je vytvořeno s láskou k přírodě. Je třeba si uvědomit, že zdroje na naší planetě jsou omezené. Vyzkoušejte toto opalovací máslo a planetě tak ušetříte přesně 46,4 g CO2 ekv.


POUŽITÍ: Těsně před pobytem na slunci naneste přiměřené množství opalovacího másla na pokožku a jemnými pohyby jej vmasírujte. Pro co nejúčinnější ochranu opakujte aplikaci vždy po koupání a nadměrném pocení.

Na ochranu pokožky celého těla dospělé osoby průměrné velikosti je potřebných 36 g opalovacího másla, což je přibližně 6 čajových lžiček. Menší množství produktu snižuje stupeň ochrany pokožky.

Vyhýbejte se pobytu na přímém slunci, a to zejména v době od 11:00 do 15:00 hod. Kojenci a batolata by na přímém slunci neměli být vůbec.

Dlouhodobý pobyt na slunci představuje vážné zdravotní riziko a může vést k rakovině kůže.


SLOŽENÍ VÝROBKU: Hydrogenated Coconut Oil (kokosový olej), Zinc oxide (nano) (oxid zinečnatý v nano formě), Coco-Caprylate / Capri (emulgátor), hydroxyapatit (minerál), Polyhydroxybutyrate (biologicky odbouratelná látka, podporuje UV ochranu), Lecithin (fosfolipid) , Calcium Carbonate (uhličitan vápenatý), Glyceryl Stearates (emulgátor), Helianthus annuus Seed Oil (olej ze semen slunečnice), Parfém, Tocopherol (přírodní vitamín E), Linalool, Limonene, Ethyl ferule, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Humulus Lupulus Cone Extract (extrakt z chmelu) 100% přírodní složení.


OBSAH BALENÍ: Vybrat si můžete ze dvou velikostí balení opalovacího másla Naturetics

 • 100 ml přírodního opalovacího másla s ochranným faktorem SPF 20, nebo
 • 150 ml přírodního opalovacího másla s ochranným faktorem SPF 20


UPOZORNĚNÍ: Nevystavujte produkt přímému slunci. Při vysokých teplotách opalovací máslo mění konzistenci – filtrační složky klesnou ke dnu, proto je vhodné máslo protřepat nebo zamíchat. Při nižších teplotách máslo naopak tuhne

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

 • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
 • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
 • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu Naturetics 100% Přírodní opalovací máslo SPF 20

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...