Objednejte ještě za 1 500 Kč a budete mít dopravu do výdejního místa Zásilkovny zdarma.

SUPER OPC 7 - komplex antioxidantů pro silnejší imunitu, 120 kapslí

SUPER OPC-7 je kombinace 7 různých antioxidantů. Kombinace vitamínu C, extraktu ze zeleného čaje, extraktu ze semen hroznů a jiných antioxidantů pomáhá předcházet oxidačnímu poškození pokožky, vlasů, svalových tkání a orgánů. Velmi silný zdroj antioxidantů na podporu imunity.

       
Dostupnost: pracujeme na tom
Kategorie: Doplňky stravy
Výrobce: Organika
Kód produktu: 104

Super OPC-7 je kompletní antioxidační balík, který obsahuje 7 různých extraktů s jedinečnými výhodami.

Vitamín C pomáhá zlepšovat metabolismus makroživin pro lepší absorpci a je nezbytný pro produkci kolagenu pro mladistvou a zdravou pokožku. Extrakt zeleného čaje působí jako termogenní látka pro zlepšení úbytku hmotnosti. Kromě těchto obsahuje Super OPC-7 ještě i extrakty z hroznového jadérka, z Révy vinné, borůvek, Citrusových bioflavonoidů a z kůry Mořské borovice.

Studie prokázaly, že suplementace borůvky pomáhá snižovat klíčové zánětlivé cytokiny, jako TNF-a a IFN-y, a ty pomáhají snížit zánět po celé kůži, v cévách a mozku.

Benefity:

- Kombinace vitamínu C, extraktu ze zeleného čaje, extraktu ze semen hroznů a jiných antioxidantů pomáhá předcházet oxidačnímu poškození pokožky, vlasů, svalových tkání a orgánů.
- Velmi silný zdroj antioxidantů na podporu imunity.
- Termogenní látky, jako je zelený čajový extrakt, pomáhají podporovat zdravý úbytek hmotnosti, zatímco vitamín C pomáhá zlepšovat metabolismus makroživin a hojení ran.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ NEBO ÚČEL: Zdroj antioxidantů pro udržení dobrého zdraví.

ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA VEGANSKÁ KAPSLE OBSAHUJE: Výtažek z hroznových semen (Vitis vinifera L.) 50 mg (standardizované s obsahem 95 % oligomerních proantokyanidinů (OPC)), vitamín C (kyselina L- askorbová) 50 mg, výtažek z červeného vína (Vitis vinifera) (ovoce) 10 mg (standardizované s obsahem 30 % polyfenolů), extrakt ze zeleného čajového listu (Camellia sinensis) 10 mg (standardizované s obsahem 90 % polyfenolů a 60 % katechinů), citrusové bioflavonoidy (z ovocné kůry Citrus sinensis) 10 mg, výtažek z kůry borovice přímořské (Pinus pinaster) 5 mg (standardizované s obsahem 90 % oligomerních proantokyanidinů (OPC)), výtažek z borůvky (Vaccinium myrtillus) 5 mg (standardizované s obsahem 25 % anthokyanosidů).

POMOCNÉ LÁTKY: Mouka z hnědé rýže, přírodní hroznový prášek – aroma, stearan horečnatý, maltodextrin, hypromelóza / pululan (veganská kapsle).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ – (ÚSTNĚ) JENOM DOSPĚLÍ: 1 kapsulu 3x denně s jídlem a sklenicí vody.

UPOZORNĚNÍ: Před používáním se poraďte s lékařem, užíváte-li warfarin, máte-li poruchu pečeně nebo se objevili příznaky těžkostí s pečení, trpíte-li autoimunitním onemocněním, máte-li nedostatek železa, procházíte-li chemoterapií, užíváte-li jakékoliv léky na předpis; léky proti sráženlivosti krve jako aspirin, léky na ředění krve, hypoglykemické léky anebo léky na hypertenzi, máte-li cukrovku nebo hypertenzi. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na suchém a chladném místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Datum trvanlivosti uvedeno na obalu.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, barviva, kvasnice, umělé sladidla, pšenici ani lepek. 100% rostlinný produkt.

BALENÍ OBSAHUJE: 120 veganských kapslí SUPER OPC-7

VÝROBCE: ORGANIKA, Health Products Inc. Richmond, BC, Canada V745E5 www.organika.com

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Místo pro přírodu

Logo Místo pro přírodu

Důležitou součástí naší činnosti je vrácení něčeho zpět naší přírodě. Rozhodli jsme se pro podporu projektu "Místo pro přírodu", který je pod záštitou Českého svazu ochránců přírody.

Cílem kampaně je:
- vykupovat ohrožené cenné přírodní lokality, kterým hrozí akutní nebezpečí (vykácení lesa, odvodnění mokřadu, rozorání květnatých luk).
- vykupovat pozemky, které jsou vhodné pro návrat přírody (obnovení vodních toků, výsadby biocenter a biokoridorů).
- zajistit těmto pozemkům vhodnou péči.
- propagovat myšlenku pozemkových spolků v rámci široké veřejnosti.

Od roku 2003 bylo díky tomuto projektu zachráněno 33 lokalit a vykoupeno celkem 150 hektaru pozemků.

Bližší podrobnosti naleznete na stránkách projektu: http://www.mistoproprirodu.cz/

Každý měsíc na účet projektu převedeme 1 % z celkových obratů, které uskutečníte v našem e-shopu. To znamená, že z každé stokoruny, kterou u nás zaplatíte, pošleme 1 korunu na záchranu dalšího pozemku.

Pokud byste chtěli, tak přispět samozřejmě můžete i individuálně, podrobnosti naleznete na výše uvedené internetové adrese.

Ze všech projektů, které jsme zkoumali, nám tento dával ten největší smysl. Proto jsme si ho vybrali a budeme ho podporovat. Považujeme tuto činnost za extrémně důležitou jak pro nás, tak pro naše děti.

V současné chvíli jsme díky Vám přispěli na záchranu lokalit v naší republice částkou: 124 310 Kč

Malou ochutnávku můžete nalézt na našem blogu, kde jsme popsali naši návštěvu jedné ze zachráněných lokalit: https://www.gaea.cz/blog/jak-s-nami-pomahate---maly-tip-na-vylet-za-ruzovymi-orchidejemi/ .

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

Možnosti platby

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Zásilkovna. Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány ThePay

Platba ve výdejních místech Zásilkovny nebo při dopravě DPD je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu SUPER OPC 7 - komplex antioxidantů pro silnejší imunitu, 120 kapslí

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...