ProFuel Posilovací guma černá, 11-30 kg, 1 ks

Fitness posilovací guma s odporem 11-30 kg a celkovým obvodem 208 cm z přírodního latexu.
Dostupnost: nedostupné
Produkt byl vyřazen z nabídky
Výrobce: ProFuel
Kód produktu: 147de053

ProFuel Posilovací guma černá, 11-30 kg, 1 ks

Ať už používáte naši Fitness posilovací gumu k zahřátí před tréninkem, zlepšení pohyblivosti nebo k intensivnímu silovému a vytrvalostnímu tréninku doma nebo na cestách - naše posilovací gumy jsou flexibilní a využitelné pro mnoho účelů a patří tak k povinné výbavě každého sportovce. Jednoduchý pomocník pro domácí workout.

Highlights:

  • optimální ke svalovému tréninku, střední odpor, síla a vytrvalost
  • Intentivní stretching, domácí posilování, trénink explozivní síly
  • na doma a na cesty
  • robustní, vydrží dlouho
  • z 100 % přírodního latexu
  • rozměr 104 (208) cm x 22 mm šířka

Tato černá posilovací guma má šířku 22 mm a dosahuje tak odporu od 11 do 30 kg. Hodí se perfektně ke svalovému tréninku, místo domácí posilony a pro různá protahovací cvičení. Délka této gumy je 104 cm, celková délka obvodu je 208 cm. Naše posilovací gumy jsou vyrobeny ze 100 % přírodního latexu - robustním materiálem, který vám vydrží po dlouhou dobu.

Výrobce: mewell GmbH, Heiligenbreite 22, 88662 Überlingen

Fitness posilovací odporové gumy: jednoduše nutnost pro každého sportovce

Žádný fitness trénink nezačínejte bez zahřívacího programu! Než začnete trénovat s váhami, měli byste nejprve svaly zahřát lehkým odporem a tím je pomalu zatěžovat. Zejména drobné svaly v ramenech, které jsou obzvláště náchylné ke zranění, tzv. ramenní rotátory, musí být pečlivě zahřáté.

Červené (lehké) odporové gumové pásy jsou pro tento důležitý zahřívací program ideální: Jednoduše připněte odporový pás ke stabilnímu fitness zařízení (rám posilovacího stroje, stojan na dřepy a pod.), lehce utáhněte a použijte různé rotační cviky (kroužení), které odpovídajícím způsobem zahřejí ramena.

Odporové pásy mají své stálé místo nejen v zahřívacím programu, ale jsou také ideální pro různá cvičení ke zlepšení pohyblivosti (trénink mobility). Stručně řečeno: Odporové pásy jsou absolutní „nutností“ a patří k základnímu vybavení každého fitness sportovce – ať už začátečníka nebo profesionála.

Odporové pásy pro silový trénink – pro použití doma nebo v tělocvičně.

Nejen, že s odporovými pásy dostatečně zahřejete své tělo, ale můžete je také využít k efektivnímu silovému tréninku a budování svalů. Pomocí odporových pásů můžete trénovat jednotlivé svaly, jako jsou bicepsy, tricepsy nebo ramena.

Fitness pásy fungují podobně jako kabelové posilovací věže, ale s tím rozdílem, že tažná síla neboli zatížení se zvětšuje tím více, čím dále se upevní odporový pás.

Při cvičení s vlastní váhou slouží fitness pás ke zvýšení odporu a tím dochází k intenzivnějšímu svalovému stimulu. Při provádění kliku, si můžete natáhnout fitness pás z jedné ruky přes záda na druhou, čímž si výrazně zvýšíte obtížnost cvičení.

Fitness pásy jsou vlastně takovým nejmenším fitness studiem na světě a lze je vzít kamkoli s sebou. Tělocvična je zavřená? Zacvičte si z pohodlí vašeho domova, posilujte a budujte svaly pomocí této fitness sady.

Fitness posilovací odporové gumy různé intenzity – sada fitness expanderů (červená + černá)

Momentálně poskytujeme fitness pásy ve dvou různých intenzitách, oba odporové pásy pokrývají pestrou škálu zátěží (7 až 30 kg). Čím širší je odporový pás, tím vyšší je jeho tažná síla nebo odpor.

Červený (lehký) fitness pás je široký 13 mm a jeho tažná síla je v rozmezí 7 až 15 kg. Černý (středně těžký) odporový pás má šířku 22 mm, a proto má tažnou sílu v rozmezí 11 až 30 kg.

Pro lehkou svalovou zátěž, například v rámci zahřívacího programu, je červený pás dostačující. Potřebujete-li výrazně větší odpor, např. pro zesílení účinku cvičení s vlastní váhou, použijte černý fitness pás.

K čemu se fitness posilovací gumy používají?

Odporové pásy jsou ideální pro zahřátí svalů, různá protahovací cvičení či cílený svalový trénink doma, na cestách nebo v posilovně.

Červený odporový pás má mírnou intenzitu, hodí se tedy ideálně pro menší nebo citlivější svalové skupiny (například ramenní rotátory). Černý odporový pás (střední intenzita) je vhodný pro cílený silový trénink a budování svalů.

Jaká cvičení mohu s posilovacími fitness gumami provádět?

S pomocí fitness pásů trénujete celé tělo, a tím si efektivně budujete svaly z pohodlí domova. Téměř pro každé cvičení v tělocvičně existuje alternativa s odporovými pásy:

U menších svalových skupin nebo izolačních cviků, jako jsou bicepsové nebo tricepsové tahy, se používá červený odporový pás (lehká intenzita). Černý pás (střední intenzita) slouží jako dodatečný odpor pro cvičení s vlastní váhou, jako jsou dřepy a kliky.

Která intenzita je pro mě ta pravá? Vhodná intenzita fitness pásu pro vás závisí na vaší osobní kondici a účelu použití. Pro zahřátí citlivých svalových partií, např. ramenních rotátorů obecně doporučujeme pouze červený (lehký) odporový pás, bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionál.

Pro cílený fitness trénink na podporu budování svalové hmoty je obvykle vhodný černý (středně těžký) fitness pás. Ale začít můžete i s červeným odporovým pásem a po několika týdnech přejít na černý fitness pás.

Pro koho jsou posilovací odporové gumy zvláště vhodné?

Odporové pásy jsou nutností pro každého sportovce – ať už začátečníka, pokročilého či profesionála. Odporové pásy mají své místo v zahřívacím programu před silovým a svalovým tréninkem.

Díky různé intenzitě si můžete pomocí odporových pásů nastavit efektivní trénink na budování svalů doma. Menší svaly procvičíte pomocí červeného fitness pásu (lehká intenzita) – pro větší nebo silnější svalové skupiny použijete černý odporový pás (střední intenzita).

Dají se pomocí odporových pásů budovat svaly?

Ano! Samozřejmě můžete své svaly efektivně budovat pomocí fitness pásů. Musíte se však ujistit, že trénujete stejně efektivně jako v posilovně s činkami nebo na posilovacích strojích.

Odpor pásu by měl být zvolen tak, abyste zvládli provést 8 až 12 opakování. Chcete-li to zkusit, vyberte správnou sílu pásu (červený / černý) a dejte ho do určitého napětí, tak aby vám intenzita odporu umožnila 8 – 12 opakování v sérii.

Z jakého materiálu jsou posilovací fitness pásy vyrobeny?

Naše odporové pásy jsou vyrobeny z kvalitního 100% přírodního latexu. Latex neboli tekutá latexová šťáva se extrahuje z kaučukovníku ekologickým způsobem. Přírodní latex je tedy obnovitelná přírodní surovina.

Od roku 2013 si firma dala za cíl jako první na trh přivádět doplňky stravy produkované eticky a udržitelně. Proto je standard této firmy jasný - pouze kvalitní, v Německu produkované, veganské doplňky stravy a produkty pro sport. V současnosti je tento trend k dispozici už úplně všem - ať už profi sportovcům, amatérům nebo i úplným nesportovcům. A z toho profitují zvířata a příroda! Nyní nabízí tato 100 % veganská firma své produkty i vám. S téměř deseti lety zkušeností s veganskými doplňky stravy, proteiny, BCAA, EAA,.... je pro vás tím pravým partnerem pro zdravý rozvoj.

Hodnotit produkt můžete pouze po přihlášení.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny dopravy zahrnují balné.

MOŽNOSTI PLATBY

  • převodem na účet dle informací uvedených na faktuře
  • hotově na dobírku, v rámci služby Packeta. Platba ve výdejních místech Packety je možná jak v hotovosti, tak platební kartou.
  • platební kartou, případně rychlým převodem z účtu pomocí platební brány Comgate:

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Způsoby platby, které využíváme v našem e-shopu, nespadají do Zákona o ET, nemusí tedy být evidovány v rámci EET.

Obaly

Náš obchod se snažíme zaměřit ekologicky. Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro vaše balíčky. Proto vaši objednávku můžete dostat v krabici od laSaponaria, Ole Hyvä a dalších našich dodavatelů. Též výplně mohou být vzduchové polštáře, rozřezané krabice, klasické plastové výplně, bublinková fólie, prostě vše, co dostaneme. Protože naším cílem je minimalizovat produkci odpadů. Všem nám jde o stejnou věc!

Pokud to jde, používáme šedé, plastové sáčky. Tyto sáčky jsou plně recyklované a zároveň dále plně recyklovatelné. Recyklace může probíhat do nekonečna, zároveň je šetrnější k spotřebě energií a vody. Zároveň váha takového sáčku je 20x menší než váha srovnatelného obalu z kartónu + výplň. To snižuje drasticky emise způsobené dopravou výrobku do vašich rukou a mnohonásobně to snižuje potřebu vody a energií na recyklaci. Proto považujeme tento způsob balení jako ten nejvíce ekologický.  

Obalové krabice, ve kterých budete výrobky dostávat, jsou ze 70 % z recyklovaného papíru. Balící páska je též z papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku.

Výplň, kterou v krabici naleznete, je z kukuřičného škrobu.Prosíme, nejezte ho :), ale jedná se o přírodní materiál, takže ho můžete třeba zkompostovat. Tyto vycpávky jsou neškodné pro člověka i pro zvířata, 100 % rozložitelné v kompostu během 14 dnů. Můžete spláchnout do záchodu nebo dát do standardního odpadu (NIKOLIV DO PLASTU). Takže je klidně můžete sníst, ale kalorickou hodnotu neznáme. Radši to nejezte. Vypadají takto:

Položit dotaz k produktu ProFuel Posilovací guma černá, 11-30 kg, 1 ks

Podobné produkty

Vegan

BEZ. ŽIVOČIŠNÝCH. SLOŽEK. NAPOŘÁD. TEČKA.

Cruelty Free

Spolupracujeme jen s firmami se stejným přesvědčením jako my.

Obaly

Hledáme obaly s co nejnižší zátěží pro přírodu. Používáme použité, recyklované a lehce recyklovatelné. A naše výplně se dají kompostovat, nebo i sníst (jejich obrázek najdete na webu).

Na blízku

Najdete nás velmi často online, chceme Vám být k dispozici.

Ušetříte

Preferujeme větší balení za výhodnější cenu (a s méně obaly).

Analyzujeme

Vybíráme jen ty produkty, které neublíží jak člověku, tak přírodě. Pečlivě analyzujeme a konzultujeme složení výrobků před jejich zařazením do naší nabídky.

Testujeme

Před uvedením na trh produkty testujeme na nás a našem okolí.

Používáme

Jsme našimi zákazníky. Dlouhodobě u většiny produktů. Můžeme vám tedy sdělit naše zkušenosti. Kosmetiku, drogerii i doplňky stravy bereme z našeho skladu.

Změna

Jsme přesvědčení, že my jsme tou změnou, kterou chceme vidět ve Světě, a ta změna začíná u nás doma!

Pomáháme

Chceme dobrou budoucnost pro naše děti, proto podporujeme projekty - Místo pro přírodu, Statek radosti, Greenscan a další.
Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.
Loading...